Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практичний досвід в ембріональній імунобіотехнології

«Я календар перегорну, і знову третє вересня…», а магістри другого року навчання з третього вересня поспішали не на пари, а на практику. Мені випало проходити її на підприємстві «БіоТестЛаб»

Уже кілька десятиліть ця компанія займається розробкою і виробництвом вакцин і препаратів для тварин. Це перший виробник ветеринарних продуктів, що сертифікував діагностику, виробництво препаратів і вакцин для тварин у Європейському агентстві згідно стандарту контролю якості ISO9001:2015 і щороку підтримує сертифікацію.

Усі продукти проходять зовнішній контроль державними органами і серію внутрішніх контролів. Їх проводять на цільових видах тварин у власному віварії і пташнику, де оцінюють нешкідливість, імуногенність, легкість введення, тривалість курсу лікування та інші параметри.

На підприємстві виробляють імуностимулятори, анестетики, антибіотики зовнішні, вакцини (аутогенні, живі, інактивовані), вітамінно-мінеральні препарати, дезинфікуючі засоби, кокцидіостатики, протизапальні та протипаразитарні засоби, розчинники та тест-системи для птиці, ВРХ, кроликів, овець, собак, котів, свиней, кіз.

Практика в секторі ембріональних інактивованих вакцин для птахівництва – це участь у процесі напрацювання вірусовмісного матеріалу на ембріонах для виробництва вакцин, а саме: відбракування некондиційних яєць, інкубація лише придатних для цього процесу, овоскопіювання їх на заплідненість у класифікованих приміщеннях відповідно до вимог GMP. Практичний досвід – це дуже круто!

Миколів Соломія, ПБ 2-1 М

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка