Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Унікальний досвід: практика на фармацевтичному флагмані – АТ «Фармак»

За вікном осінь, перша осінь, коли ти не вивчаєш розклад, не біжиш на заняття й не скуповуєш поспіхом канцелярію, бо ти – магістрант другого року навчання і в тебе – практика, останній крок до такого бажаного диплому.

От і для двох студентів-біотехнологів: Анни Моцар та Анни Мартинюк проходження практики на підприємстві АТ «Фармак», яке на сьогодні є лідером вітчизняного фармацевтичного ринку та однією з найбільш інноваційних компаній України, є найкращим шансом показати себе та свої навички, отримані під час навчання.

Після проходження інструктажу з техніки безпеки і ознайомчої екскурсії з територією заводу, студенти були розподілені по місцях проходження практики.

Анні Моцар випала цікава нагода проходити практику у відділі клінічних досліджень, такому собі першому «випробувальному майданчику», де підтверджується ефективність та безпечність застосування ліків компанії. Як каже Аня: «Загалом, я приємно вражена колективом та висококваліфікованою роботою відділу, такий досвід, під час проходження практики, є чудовим інструментом для визначення з напрямком роботи в подальшому у фармацевтичній галузі».

У свою чергу Анна Мартинюк потрапила в саме серце компанії – на виробничі дільниці. Основним місцем проходження практики був цех № 3, а саме І дільниця РЛЗ (дільниця з виробництва рідких лікарських засобів) та ІІІ дільниця МЛЗ (дільниця з виробництва м’яких лікарських засобів). Практика на виробництві дає можливість зібрати у голові майбутнього фахівця величезний пазл і задіяти всі отримані упродовж навчання знання. Зі слів Анни, для неї вже стала звичкою така спеціальна процедура як «перевдягання персоналу» під час переходу з одного класу чистоти до іншого. Корисним є також спілкування з майстрами цеху, які допомагають зрозуміти більш детально нюанси професії, ознайомлюють з внутрішньою стороною такої праці. Так, як зізналася Анна, в один з днів проходження практики на ІІІ дільниці МЛЗ, під час приготування основи для майбутнього лікарського засобу, вона відмітила для себе інформацію, яка буде цінною при написанні магістерської дипломної роботи.

Ми щиро дякуємо керівництву та колективу АТ «Фармак» за безцінний практичний досвід, який нам так необхідний, як біотехнологам-початківцям. Тож, працюйте над собою, ставте цілі, які не можна виконати, вчіться на «відмінно» та приходьте на Фармак»

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Унікальний досвід: практика на фармацевтичному флагмані – АТ «Фармак»