Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Технологічна практика на Фармаку. Початок

Завжди мріяла відвідати фармацевтичне виробництво і тут випала така можливість не лише познайомитись з АТ «Фармак» – одним з найпотужніших фармацевтичних підприємств України, а й пройти на ньому технологічну та переддипломну практику.

Ввідна інструкція у відділі управління персоналом прояснила основні правила проходження практичної підготовки та робочі моменти по відвідуванню підприємства.

Мені відразу вразили розміри виробництва, коли нас вели внутрішнім двором і розповіли про те, які цехи є на підприємстві та які лікарські засоби там виготовляють.

Далі нас направили в безпосереднє місце проходження практики, а саме на дослідну дільницю. Було надзвичайно цікаво, побачити на власні очі усе те обладнання, з яким ми вже ознайомились та креслили на апаратурній схемі. Незабаром буде запуск біотехнологічного процесу – ферментація та детальна екскурсія по підприємству. Тому не переключайтесь, далі буде багато цікавого.

 Студентка БТ-4-1 Зварич Анна

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Технологічна практика на Фармаку. Початок