Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«АРТЕРІУМ» – це фантастика!

Якби ви вирушили у майбутнє, про що б ви хотіли дізнатися в першу чергу: про власну кар’єру, чи про технології завтрашнього дня? Мабуть, і про те, і про інше. Адже для цього й існують подорожі в часі. А за відсутності машини часу, чи хоча б хроноскопу, їхню функцію взяла на себе технологічна практика майбутніх біотехнологів, яка дозволяє побачити як футуристичні технології, так і кар’єрні перспективи. У попередній публікації цьогорічного циклу ми розповідали, як у своє майбутнє зазирнули дві студентки БТЕК, що проходили практику на заводі ПрАТ «Фармацевтична фірма "Дарниця"». А на цей раз перепусткою у майбуття став завод компанії ПАТ «Київмедпрепарат», що входить до складу корпорації «Артеріум».

 

ПАТ «Київмедпрепарат» – одне з найбільших і найдосвідченіших підприємств вітчизняної хіміко-фармацевтичної промисловості. Завод, який відвідали здобувачі 4-го курсу Марія Бондарчук, Юліана Забродська, Марія Парфенюк, Євгенія Салімова, Юлія Попова та Олександр Дешко, заснований ще в середині ХІХ ст. На вході старовинної будівлі їх чекали Лариса Романюк  та Катерина Покойовець. Остання, до речі, є однією з кращих випускниць нашої кафедри. Вони провели наших практикантів на виробництво і познайомили з майбутніми майстрами-наставниками: Юлією Васильєвою та Ганною Беровою. Обидві наставниці – теж випускниці нашого університету. Передаємо слово Марії Бондарчук та Юліані Забродській:

«Кожен майстер провів нам повноцінну екскурсію виробничими цехами. І, о диво, замість старовинних приміщень з раритетним наповненням нашим очам відкрилися надсучасні автоматизовані конвеєри, високотехнологічні цехи та лабораторії наче ми й справді потрапили в майбутнє. А все тому, що за ПАТ «Київмедпрепарат» стоїть корпорація «Артеріум». Наскільки це технологічна, інноваційна та вимоглива до працівників компанія нам розповідали ще стейкхолдери – «універсальні солдати "Артеріуму"», які зустрічались з нами в минулому році. Але у цій корпорації ще й діє корпоративний університет "Arterium", співробітники якого покращують знання працівників даної корпорації, влаштовують цікаві тренінги, започатковують нові креативні проекти, які допомагають розвиватись працівникам; проводять майстер класи, а також нагороджують працівників за сумлінну працю. Є серед них і випускники кафедри біотехнології і мікробіології, такі як: Ігор Ключка, Дмитро Свинаренко, Альона Дехтяренко, які під керівництвом Анни Єгорової вкотре нагадали нам, що для того, щоб працювати в компанії «Артеріум» і здобути успішну кар’єру, потрібно плідно працювати протягом всього бакалаврату, опрацьовувати томи літератури, займатися науковою роботою, опановувати ази проектування, вивчати іноземну мову, оскільки співробітники з різноплановим багажем знань та різноманітними практичними навичками завжди знадобляться як на виробничому конвеєрі, так і в центральному офісі та науково-дослідних центрах. Тож ключ до успіху – здобуття знань у різних сферах та накопичення практичних навичок. І ми маємо таку можливість! З радістю можемо відзначити, що вже зараз, під час практики, ми також показали свої теоретичні знання з таких дисциплін, як "Основи проектування" Юрія Карлаша, "Нормативне забезпечення" Світлани Старовойтової, "Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництв з основами НАССР" Наталії Грегірчак, "Природоохоронні біотехнології" Вікторії Красінько та "Методологія розробки нормативно-технічної документації" Віктора Стабнікова. Ці знання та вміння є необхідними для якісної роботи на фармацевтичному виробництві.

Загалом, «Артеріум» повністю адаптував підприємство до вимог сьогоднішнього і завтрашнього дня, і вже майже нічого не нагадує про те, що завод був заснований більш ніж півтора століття тому. Нічого, крім тієї вихованості, ввічливості та відповідальності, які панують у робочому колективі ще з ХІХ ст. і зовсім не збираються звідти зникати. Тож вперед, «Артеріум», веди нас в майбутнє, плекаючи традиції минулого. Вперед, назустріч світлому біотехнологічному майбутньому. Майбутньому, в якому не буде хвороб і страждань»

На такій позитивній ноті ми закінчимо це імпровізоване інтерв’ю та побажаємо сьогоднішнім практиканткам втілити у реальність свої плани і побудувати успішну кар’єру. А співробітникам компанії бажаємо не зупинятись на досягнутому адже досконалість не має меж.

Ми щиро вдячні корпорації «Артеріум» за тривалу, плідну співпрацю з нашим університетом, факультетом та безпосередньо кафедрою біотехнології і мікробіології.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Практична підготовка очима студентів «АРТЕРІУМ» – це фантастика!