Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Покойовець Катерина Юріївна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Починаючи з третього курсу, виконувала на базі кафедри біотехнології і мікробіології науково-дослідну роботу. За результатами роботи опубліковано: стаття у фаховому виданні (Scopus), 12 статей у матеріалах міжнародних наукових конференцій, 2 патенти на корисну модель, 12 тези у збірниках міжнародних конференцій, 3 тези у збірниках Всеукраїнських конференцій. 

Робота була представлена на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за спеціальністю «Біотехнологія» була визнана найкращою і удостоєна Диплому І ступеня, а також за спеціальністю «Харчові технології» – Диплом ІІ ступеня.

Дипломна робота на тему «Дослідження біобезпеки харчових продуктів з біодеградабельними харчовими покриттями» виконана під керівництвом к.т.н., доц. Грегірчак Н.М. 

Нині (лютий 2019 р.) працюю на посаді інженера з якості групи управління змінами служби забезпечення якості та екології «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Про вибір професії не шкодую, адже біотехнологія – це просто наука, а дуже важлива сфера людської діяльності, яка має масу аспектів і визначає нині науково-технічний прогрес.

Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?

Так, знань та навичок, отриманих під час навчання достатньо для того, щоб знайти роботу і стабільно працювати, але для кар’єрного росту – необхідно все більше і більше.  

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Трудовому колективу та керівництву бажаю успіхів, творчих злетів, невичерпного  джерела енергії й оптимізму, подальшої розбудови навчального закладу, шалених перемог та невгамовної наснаги у щоденній діяльності!

Дорогі студенти, нехай ваші прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, нехай навчання в університеті буде успішним та, незважаючи на тимчасові труднощі, приносить задоволення, і найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!

Я пишаюся тим, що навчалася в стінах провідного вищого навчального закладу, а саме на факультеті біотехнології та екологічного контролю. Упевнена, що наукові відкриття, які допоможуть зробити український прорив, народжуватимуться саме у стінах НУХТу. Вірю, що пройде сто, двісті, триста років, а Національний Університет Харчових Технологій залишатиметься лідером серед вищих навчальних закладів не лише України, а й світу. 

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум Покойовець Катерина Юріївна