Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Нас зустрічає флагман української фармацевтики!

Як вже стало традицією перше вересня цього року кожен зустрів по-різному: хтось вперше в житті пішов у школу, а хтось пересів із шкільних парт у просторі університетські аудиторії, а студенти 4-го курсу факультету біотехнології, технології цукру та водопідготовки напряму підготовки «Біотехнологія» цьогорічне перше вересня зустріли в новій для себе ролі – практикантів. Завдяки кафедрі біотехнології і мікробіології 40 кращих студентів кафедри отримали право вибору місця проходження практики, серед них були: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПАТ «Фармак», ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», ПрАТ «ІНДАР», ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» та інші.

Серед щасливчиків проходити практику на ПАТ «Фармак» – лідера вітчизняного фармацевтичного ринку, опинились Бородіна Ольга, Вороненко Андрій, Зеленко Максим, Крутоус Надія та Моцар Валентин (студенти, які потрапили на «Фармак» від кафедри) та Іванцова Марина та Налбат Денис (студенти, які заключили індивідуальні договори з підприємством).

І ось у той довгоочікуваний день, ми дружньо зібрались о десятій годині ранку біля головного входу на підприємство. Ще трішечки і ми дізнаємось, де саме будемо проходити практику: у цеху, відділенні чи лабораторії? Адже, окрім нас, також на практику прийшли студенти з факультету АКС та з інших вузів, а саме з НТУ «Київський політехнічний інститут» та «Харківський політехнічний інститут». І, нарешті, до нас підійшла привітна жінка й представилась, що її звати Тетяна Миколаївна і запитала: «Практиканти?», а ми всі дружньою компанією відповіли: «Так!!!». Тетяна Миколаївна почала зачитувати імена студентів і безпосереднє місце проходження практики: спочатку були студенти КПІ, а потім ми – НУХТ-БТЦВ. «Жереб» випав наступним чином: Андрій, Денис та Максим потрапили в цех №5, де виготовляють ін’єкційні лікарські препарати, Ольга, Надія та Марина проходитимуть практику в цеху №4, який спеціалізується із виготовлення таблеток та капсул, а Валентину пощастило опинитися в самому серці ПАТ «Фармак» – ЦЛФР (Центральна лабораторія фармацевтичної розробки).

Після того як кожен практикант отримав своє місце на підприємстві ми всі дружньо пішли на лекцію з охорони праці, а після тривалої (50 хв.) лекції нас ознайомили з територією «Фармаку» та показали основні цехи та відділення на макеті території заводу. По закінченню всіх цих формальностей кожного з нас відвели у призначені місця, а далі, самі розумієте, – комерційна таємниця ;)

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Нас зустрічає флагман української фармацевтики!