Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Карантин - це не час сумувати: шахи он-лайн

Ні для кого не секрет, що будь-які види інтелектуальної діяльності й інтелектуальної творчості є дієвим засобом не лише підвищити власну ерудованість, а й попередити депресивні стани, викликані, наприклад, тимчасовими обмеженнями в умовах епідемій. Так, більшість психологів радять в умовах карантину приділяти більше уваги власному емоційному здоров’ю.

Шахи – одна з найпоширеніших інтелектуальних спортивних ігор сучасності, вона поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. Стародавнє походження шахів не викликає сумнівів. Ігри з фішками на дошці були відомі ще в ІІІ – ІV-му тисячоліттях до н. е. У перші п'ятсот років нової ери в Індії, за думкою багатьох істориків, з'явилась найдавніша форма шахів – військова гра чатуранґа. Шахи потрапили до Європи в 9 столітті, внаслідок завоювань Омейядів в Іспанії.

Студентська рада факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) опікується всіма аспектами студентського життя, тож і у пору дистанційного навчання турбується як про інтелектуальний розвиток так і про гарний настрій студентів. Отже, нещодавно відбувся турнір з шахів серед першокурсників нашого факультету.

Студенти з радістю підтримали ідею проведення змагань в незвичному форматі. Незважаючи на жорсткий карантин, вони мали змогу відчути спортивний азарт та проявити свої логічні здібності в он-лайн режимі. Всі отримали заряд енергії і змогли відволіктись від рутини.

Вітаємо переможців турніру:

Сидоренко Микола БТ-1-2,

Вербіян Володимир БТ-1-1,

Соколова Олександра БТ-1-2,

Ворожбит Маргарита БТ-1-1.

Учасники турніру чудово та з користю провели час!  Тож, не забувайте: карантин – це не час сумувати!!!

 

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка