Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вітаємо! Так тримати!!!

18-го листопада в Голосіївській районній адміністрації відбулась урочиста зустріч, що була приурочена до Дня студента. Щороку в заході приймають участь 15 професійних закладів вищої освіти, які розташовані на території району. Івент не оминув і наш університет!

Урочистість розпочалася з виступу голови Голосіївської РДА – Садового Сергія Миколайовича. В промові він згадав той час, коли ще й сам був студентом та подякував здобувачам за їх вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та активну громадську позицію, також надав мотивації для подальшої успішної та плідної праці!

Від нашого факультету номінантом виступила студентка 4 курсу навчання, спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Ковшар Ірина, яка ще починаючи з 2018 року приймала активну участь у роботі студентської ради факультету, як голова культурно-просвітницьго сектору. На сьогодні, Ірина вже другий рік поспіль очолює студентську раду факультету та бере активну участь у роботі університетського самоврядування. В Голосіївській РДА відмітили активність й ініціативність нашої студентки, нагородивши почесною грамотою за її плідну працю на факультеті та в університеті загалом.

Тож, приєднуємося до привітання Ірини і бажаємо терпіння, наснаги у подальшій роботі, розуміння з боку студентів та продуктивної співпраці з активістами нашого факультету!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка