Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Genom Biotech PVT LTD

Рудковська Євгенія Миколаївна

У 2012 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Біокаталіз у виробництві лікарських засобів» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О.

Починаючи з 2012 року працює на посаді Personal assistant to General Manager в індійській компанії Genom Biotech PVT LTD.

 

Чи з'явилися кардинальні зміни у Вашому житті після закінчення університету?

 

 Раніше, навчаючись в університеті, я думала про те, якби вже скоріше його закінчити і почати працювати, і не думати про безкінечні домашні завдання з лабораторними роботами, розділами на дипломний проект. А зараз, зустрічаючи молодших знайомих, які досі навчаються, на мене накочує хвиля ностальгії та суму за минулими роками, проведеними в університеті, і тільки сьогодні, опинившись на порозі самостійного життя, я розумію, якими важливими і дійсно класними були ці роки! Тільки закінчивши університет, ти розумієш, як тобі його бракує, тому відпочивши один рік, я майже впевнена, що піду навчатись знову, здобувати другу вищу освіту. 
Ви знаходитесь тут: Genom Biotech PVT LTD