Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Компанія «Патерн Лтд.»

Петровці Юлія Іванівна

У 2017 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Дипломну магістерську роботу на тему «Вікові особливості стрептозоцинового діабету у мишей» виконала під керівництвом д.б.н, проф. Карпова Олександра Вікторовича та за консультативної підтримки к.б.н. Дубілей Тетяни Олексіївни на базі Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України.

Нині (березень 2017 р.) працює на посаді менеджера з реєстрації лікарських засобів в Україні аутсорсингової компанії «Патерн Лтд.».

 Скажіть, будь-ласка, в чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Основне завдання менеджера з реєстрації лікарських засобів полягає у веденні діалогу між іноземним заявником та регуляторними органами України, наступним збором та подачею оригінальних документів. Робота менеджера з реєстрації лікарських засобів досить багатогранна, оскільки щодня виконуєш нові завдання. Досить важливо було розуміти технологічний процес, починаючи з етапу допоміжних робіт та закінчуючи клінічними дослідженнями. У даній роботі дуже допомогло виконання науково-дослідної бакалаврської роботи на базі Інституту біохімії ім. О.В Палладіна (бакалаврат) та Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова (магістратура), оскільки в ній було покладено основу в здійсненні клінічних та доклінічних досліджень лікарських засобів.

Ви знаходитесь тут: Компанія «Патерн Лтд.»