Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ПАТ “Вітаміни”

Марищук (Гриник) Олександра Анатоліївна

У 2010 році закінчила НУХТ та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Біотехнологія біологічно-активних речовин».

Дипломний проект на тему «Виробництво таблеток аскорбінової кислоти» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Волошиної І.М.

Починаючи з 2010 року працювала на посаді менеджера з продажу ТОВ «Натур+», а вже з 2011 року була підвищена до начальника дільниці. За сумісництвом з початку 2011 року працювала фахівцем зі стандартизації, сертифікації та якості на ТОВ «Агрофарм». Починаючи з вересня 2011 року займала посаду інженера-технолога в дослідному центрі ВАТ «Київмедпрепарат».

На теперішній час працює на ПАТ «Вітаміни» менеджером з реєстрації.


  

Скажіть, будь-ласка, чи подобається Вам працювати, чи не хочеться повернутись до університету?

Працювати мені подобалось вже з першого робочого дня, адже я мала можливість реалізовувати свої знання та вміння. До моєї думки прислухались, її враховували, цінили.

І на сьогодні нічого не змінилось. Кожен день, працюючи, я навчаюсь чомусь новому і використовую здобуті знання. Я люблю і ціную свою роботу, вона мені дає все те, що я б хотіла і до чого прагну. Звичайно, не має межі досконалості, але я максимально цього прагну.

Не зважаючи на це, інститутське життя – це найкращі роки, і я не думаю, що колись зміню свою думку. Впевнена, що зі мною погодиться більшість, особливо ті, хто поєднав університетське життя з життям в гуртожитку.

 

Ви знаходитесь тут: ПАТ “Вітаміни”