Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Футбольні пристрасті на Кубку Технолога

Боротьба за ІІІ місце у футбольному змаганні "Кубок технолога" сьогодні була запеклою і напруженою. У спортивному двобої зійшлися команди факультетів БТЦВ та ХКВ. З перших секунд захоплюючий і швидкий потік гри ввів уболівальників у атмосферу справжнього великого футболу. Команди обмінялись голами вже під час першої хвилини.

Надалі гравці збірної факультету БТЦВ стабільно контролювали м´яч і події на полі. В результаті Євгеній Стратілат під час гри забив 3 голи, Віталій Басанець - 2, Микита Тменов теж відзначився голом. Варто згадати про відмінний захист воріт Тменовим Микитою. Його влучні вказівки щодо ходу гри ще більше підвищили шанси на перемогу.Загалом, наші футболісти виклались на повну під час двох таймів. Зібраний і чіткий ритм гри призвів до перемоги БТЦВ з рахунком 6:4. Тож вітаємо наших переможців з почесним третім місцем і дякуємо їм за відмінну гру і яскраві емоції!

Доречі, саме гравець команди БТЦВ, Євгеній Стратілат, отримав почесне звання найкращого гравця цього року.

Отже, змагання з футболу "Кубок технолога" підійшли до свого завершення. Ми раді вітати команду факультету БКВЕ з першим місцем і гравців ХЕТОПу з другим місцем. Дякуємо за незабутні враження!