Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології: вітаємо переможців!

10-12 квітня 2019 р. на базі кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Цьогорічна олімпіада мала особливий статус, оскільки її проведення було присвячено знаменній події – 135-річчю заснування Національного університету харчових технологій.

Учасниками ІІ туру були 50 найталановитіших студентів-біотехнологів з 15 вищих навчальних закладів України, при цьому 7 з них брали участь в олімпіаді поза конкурсом.

Після напруженого трьохгодинного марафону написання олімпіадних завдань, 11 квітня, учасники встигли відпочити на екскурсіях до ПАТ «Фармак», ПрАТ «Індар» та Водно-інформаційного центру. Тому 12 квітня на урочисту церемонію нагородження студенти прийшли з гарним настроєм та в очікуванні перемоги.

Привітав учасників проректор з наукової роботи НУХТ Олександр Шевченко. Побажав усім творчого натхнення та наголосив, що усі студенти є переможцями, адже саме випускники-біотехнологи займають керівні посади на багатьох підприємствах України.

З привітальним словом виступила декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталя Грегірчак та завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог. Вони акцентували, що біотехнологія – це дуже велика й важлива сфера людської діяльності, яка визначає нині науково-технічний прогрес, а біотехнологів без перебільшення можна назвати технологами третього тисячоліття.

Від членів журі взяв слово завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету Леонід Стрельников, який подякував нашому університету за організацію та проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології. Він наголосив, що організаторам вдалось вкотре створити свято науки для викладачів та студентів з різних регіонів України.

Перед учасниками виступив менеджер проектів Всеукраїнської освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» Андрій Мірошниченко. Завдання даної організації полягає у допомозі студентам реалізувати свої знання на практиці. Адже платформу створено, щоб поєднувати знання та навички і спільними зіллями рухатися сходами майбутнього.

Спонсором цьогорічної олімпіади виступала одна із сучасних фармацевтичних компаній України ПАТ «Фармак». Представники компанії – фахівці з підбору та адаптації відділу управління персоналом Лілія Оропай і Ганна Хоменко, фахівець з комунікацій Ольга Дивнич привітали учасників олімпіади та наголосили на необхідності проведення подібних заходів. Вони підкреслили, що компанія «Фармак», як драйвер фармацевтичної галузі, відчуває відповідальність за майбутнє студентів і майбутнє країни загалом. Компанія співпрацює з профільними вищими навчальними закладами та підтримує студентські олімпіади по всій країні.

І ось настала черга офіційного нагородження. В особистому заліку переможцями стали п’ять студентів. Диплом І ступеня отримала студентка 3 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Юлія Лазюка. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти Андрій Лехан (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») та Анастасія Обрадович (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича). Дипломи ІІІ ступеня вибороли студенти Олександр Сурков (Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро) та Анна Українська (Національний авіаційний університет, м. Київ). Спонсори олімпіади презентували переможцям цінні призи – планшети.

Команди учасників отримали корисні та пам’ятні призи – підручники авторства колективу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а студенти, які посіли заохочувальні четверті та п’яті місця отримали від організаторів USB-флеш-накопичувачі.

Ми дуже вдячні нашому спонсору – ПАТ «Фармак» за співпрацю, вагомий внесок у практичну підготовку висококваліфікованих фахівців з фармацевтичної біотехнології та допомогу в організації та проведенні ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!!!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка