Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Найвища нагорода Чемпіонату України зі спортивного орієнтування в скарбничці нашого здобувача

19-21 квітня 2024 року в місті Київ було проведено Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, ветерани, спринтерські дистанції), Кубок України (етапи) зі спортивного орієнтування. На змаганнях взяло участь більше 600 спортсменів з 18 областей України та м.Києва.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного орієнтування України» в місті Києві, Клуб спортивного орієнтування «ОРІОН», Клуб спортивного орієнтування «О-клуб». Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 12-85 років. Згідно регламенту було проведено 3 старти кожен з днів – спринтових дистанцій.

Результати кожного спортсмена визначались за кожен день окремо. Переможці та призери змагань у кожній з вікових груп були нагороджені фірмовими медалями та дипломами ФСОУ відповідних ступенів.

Здобувач другого курсу групи БТ-2-1 Максим Клименко у складі команди «Sever» посів І-місце в особистому заліку на спринті по групі Ч20.

Здобувач спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Максим КЛИМЕНКО, БТ-2-1

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Найвища нагорода Чемпіонату України зі спортивного орієнтування в скарбничці нашого здобувача