Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Біотехнологи НУХТ – є професіоналами своєї справи!!!

10 вересня 2019 р. у конференц-залі готелю «Русь» представники хімічного концерну «BASF SE» провели семінар на тему «Таблетування та грануляція». Серед його учасників були й студенти кафедри біотехнології і мікробіології – магістрант ІІ року навчання Ігор Ключка та випускник кафедри 2019 р. Артем Герштман. В ході семінару доповідачі підняли найбільш складні деталі процесів прямого пресування, вологої грануляції, сухої грануляції, грануляції у псевдозрідженому шарі тощо. Окрім цього, представники компанії навели ряд переваг їхньої продукції порівняно з іншими виробниками та презентували нові продукти власного виробництва. Цікавим було те, що в ході власних досліджень компанія не намагається перевершити своїх конкурентів, а навпаки – перевершити результати власних попередніх досліджень.

Слід зазначити, що Ігор Ключка не тільки навчається на денній формі, але й працює техніком-технологом у відділі трансферу технологій ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», де до недавнього часу працював у групі технологій твердих лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії. Поєднувати роботу і навчання дуже важко, але Ігор довів, що при правильному плануванні часу все можна реалізувати і встигнути. До речі, працюючи і навчаючись, Ігор ще займається науковою роботою на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ, є учасником студентського наукового гуртка «BIOTECH». У 2017/2018 н.р. він отримував академічну стипендію Президента України, а у 2018/2019 н.р став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (диплом ІІІ ступеня).

Випускник нашої кафедри Артем Герштман займає посаду інженера-технолога групи технологій твердих лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії ПАТ НВЦ «Бощагівський хіміко-фармацевтичний завод». Під час навчання, Артем також був учасником гуртка «BIOTECH», став переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» (диплом І ступеня, 2017 р.), був відзначений оргкомітетом ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» (диплом оргкомітету, 2018 р.).

Кафедра біотехнології і мікробіології пишається своїми випускниками, які професіоналізмом, талантами та досягненнями примножують славу Національного університету харчових технологій. Наші випускники-біотехнологи – це беззаперечно знак якості і гордість нашої кафедри!

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість Біотехнологи НУХТ – є професіоналами своєї справи!!!