Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Моя шкільна мрія, що стала реальністю

Чи можете ви уявити, де опинитеся через чотири, шість років навчання в університеті? Чи знаєте, ким точно будете працювати? При вступі до університету я не могла відповісти на ці питання. Я знала точно лише те, що хочу вступити на спеціальність, пов’язану з біологією, хімією та навіть математикою. За цими параметрами мені підійшов факультет Біотехнології та екологічного контролю, куди я й подала документи на вступ у 2013 році.

Сьогодні, через 8 років, я є здобувачем наукового ступеня «доктор філософії» на кафедрі біотехнології і мікробіології за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», а також за сумісництвом я – асистент кафедри, проводжу лабораторні та практичні заняття і здійснюю керівництво курсовими проєктами та кваліфікаційними роботами. І за весь цей довгий шлях я можу щиро подякувати чудовому університету та прекрасному колективу кафедри.

Починаючи з третього курсу завдяки завідувачу кафедри Пирог Тетяні Павлівні я мала змогу виконувати наукову роботу в одній з головних мікробіологічних наукових установ країни – Інституті мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного. Займатися науковою роботою було моєю мрією ще зі шкільних років. В інституті я працюю над унікальною для України технологією розробки безвідходного бактеріального добрива. Протягом виконання роботи працювала із сучасними центрифугами, вакуум-випарним апаратом, рідинним хроматографом, відвідувала відділення ферментації та багато іншого.

Це мрія, втілена у реальність! Звісно, що після успішного завершення магістратури я воліла продовжити наукову діяльність в аспірантурі. Паралельно з цим завдяки високому рівню знань, здобутих протягом навчання, я отримала можливість випробувати себе й у викладацькій діяльності, чим також дуже задоволена. Цікаво спостерігати за студентами, які проходять той шлях, який в мене вже позаду, допомагати їм та підбадьорювати.

І вам, шановні абітурієнти, я бажаю стати цими самими студентами, які пройдуть надзвичайний і насичений шлях університетського життя саме в стінах Національного університету харчових технологій на факультеті Біотехнології та екологічного контролю! Чекаю вас на нашій кафедрі біотехнології і мікробіології та бажаю успіхів!

Асистент кафедри біотехнології та мікробіології

П’ятецька Дар’я Володимирівна

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують Моя шкільна мрія, що стала реальністю