Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

НІЩО ТОБІ НЕ ЗАВАДИТЬ, ЯКЩО ЗАЙМАЄШСЯ УЛЮБЛЕНОЮ СПРАВОЮ

Сучасні реалії диктують нам нові умови життя. Вміння швидко адаптуватись до будь яких змін та раціонально використовувати свій час – це якості, якими має володіти успішна людина. Так, за період карантину, кожен з нас отримав можливість зрозуміти, що для нього важливо, та чим би він чи вона хотіли займатись далі. Але для мене вибір був зроблений вже давно. За період карантину я ще раз переконався, що здобуваю ту освіту, до якої лежить душа та займаюсь улюбленою справою. Може тому навчання в дистанційному форматі, захист робіт в форматі онлайн конференцій не стало важким випробуванням, скоріше це був цікавий досвід, який, я більш ніж впевнений, буде корисний в майбутньому.

Виконуючи наукову роботу на базі Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України відчуваєш, що ти є частиною чогось важливого та корисного для суспільства. Саме тому, маючи багато вільного часу, я намагався використати його максимально ефективно. Так, з початку карантину я закінчив оформлювати свій курсовий проект, взяв участь та представляв стендову доповідь в онлайн конференції Львівського Національного університету ім. І.Франка, оформлював статтю для друку в міжнародному журналі, писав тези, здавав завдання з дисциплін,  та звісно ж не забував про заняття спортом #спортивнийБТЕК. Це був цікавий досвід, але все ж, з нетерпінням чекаю можливості повернутись до звичайного життя, продовжити свої дослідження, ставити експерименти та писати дипломну роботу.

Бажаю кожному студенту відчувати, що він зробив правильний вибір, вступивши до Національного Університету Харчових Технологій на кафедру Біотехнології і мікробіології!!!

Видасов Назар, магістрант І-го року навчання.

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують НІЩО ТОБІ НЕ ЗАВАДИТЬ, ЯКЩО ЗАЙМАЄШСЯ УЛЮБЛЕНОЮ СПРАВОЮ