Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захоплююча практика на ПАТ «Фармак»

Перше вересня для студента асоціюється з різним: хтось вступив на перший курс нашого улюбленого факультету, є такі що здають борги за минулий семестр, у третього курсу розпочинається справжнє бойове біотехнологічне хрещення, четвертий курс уже подумки захищає дипломні проекти, магістранти 1 курсу, святкують, що вступили на бюджет, а от у магістрантів ІІ курсу перше вересня асоціюється із новим викликом – пошуком омріяної роботи. Зарекомендувати себе вони можуть при проходженні практики, де у нагоді стають усі знання та вміння, набуті протягом 5 років навчання на кафедрі БТМ.

От і для двох студентів-біотехнологів: Андрія Вороненка та Валентина Моцара проходження практики на ПАТ «Фармак», який є лідером вітчизняного фармацевтичного ринку, є якраз тим шансом показати себе. Хоча для Андрія та Валентина «Фармак» уже місце не нове. Так, Андрій був на підприємстві під час двох попередніх практик, а Валентин не тільки успішно пройшов практику, але й залишився виконувати свою магістерську роботу на тему: «Фармацевтична розробка складу та технології таблетованого лікарського засобу на основі тіоктової кислоти».

А зараз враження самих практикантів…

Як зізнався Валентин, «Фармак» став йому близьким до серця місцем. Завдячує він цьому дружньому колективу ЦЛФР (Центральної лабораторії фармацевтичної розробки) та всебічній підтримці підприємства. За місяці, проведені на заводі, все стало таким рідним і знайомим. Валентин розповів, що його дипломна робота на етапі завершення і він з нетерпінням чекає захисту, аби представити свою роботу на високому рівні. Ну що ж, побажаємо йому успіху! Хоча ми в ньому і не сумніваємося.

Що ж до Андрія, то він навіть і не здогадувався про те що його очікувало ... «Раніше я вже бував на ПАТ «Фармак», бачив як робляться таблетки, стерильні розчини для ін’єкцій тощо. Чесно кажучи, я думав, що в третій раз нічного нового і феноменального не побачу. Як же я помилявся! Моя думка кардинально змінилась, після відвідин ДзБТ (Департаменту з біотехнології) і Лабораторії з розробки АФІ (активних фармацевтичних інгредієнтів) для біологічних лікарських засобів. У цьому місці знайшло практичне застосування усе, що ми вивчали впродовж багатьох років на рідній кафедрі: загальна мікробіологія, генетика, молекулярна біотехнологія та багато іншого. Все це стало можливим завдяки реалізації на ПАТ «Фармак» новітньої біотехнології по випуску власного ДНК-рекомбінантного інсуліну. На останок лише згадаю слова наших викладачів – вивчайте все сумлінно, адже воно вам ще знадобиться! Зізнаюсь Вам, що це - таки правда».

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка