Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Як не провалити співбесіду з роботодавцем: поради від фахівця

Як пройти співбесіду, щоб вас відразу прийняли на роботу? Як підготуватися? Як відповідати на питання? Що казати? Докладний розбір проходження співбесіди на практиці для студентів-біотехнологів 4 курсу під час гостьової лекції здійснила тренер Юлія Старикова з компанії Triglav International LLC, партнера корпорації «Артеріум». Юлія працює у відділі підбору персоналу і її професійна діяльність пов’язана саме з навчанням та розвитком працівників, отже четвертокурсники біотехнологи, яким незабаром виходити на ринок пропозицій та попиту на робочі місця, поради від фахівця були дуже доречними і своєчасними.

Дуже сподобалась студентам і запропонована активність у вигляді тренінгу. Такий формат дозволив не лише збагнути теоретичні основи та всі правила в плані працевлаштування, але й закріпити знання на практиці, дав можливість розповісти про свій досвід, отримати рекомендації стосовно майбутнього працевлаштування. Час гостьової лекції швидко пролетів, оскільки проходила вона у вигляді справжньої співбесіди з HR- менеджером. І треба відзначити, що учасники тренінгу були дуже активні. Студенти мали можливість оцінити свої сильні сторони, якими можна похвалитися та зрозуміли вразливі місця, над якими треба попрацювати, щоб краще пройти співбесіду.

Тренерка надала майбутнім кандидатам на робочі місця ґрунтовну інформацію з приводу співбесіди , а також поділилася крутими life hacks , які можна використовувати при розмові з роботодавцем. Юлія також наголосила, що важливо не просто показати себе професіоналом, а й проявити навички комунікабельності, продемонструвати готовність працювати в команді.

Дякуємо за організований тренінг багаторічному надійному партнеру і стейкхолдеру кафедри біотехнології і мікробіології – корпорації «Артеріум» та особисто Юлії Стариковій за корисні та практично цінні поради! Вже незабаром нинішні четвертокурсники зможуть спробувати свої сили під час справжньої співбесіди, адже вони вже пройшли «курс молодого бійця».

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Взаємодія зі стейкхолдерами Як не провалити співбесіду з роботодавцем: поради від фахівця