Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захоплююча подорож у світ креативної фармацевтичної розробки: Хакатон «Farmak science 3.0»

«Стресово, але весело)!»

«Так))) Це такий драйв!!!!»

«Хакатон просто неймовірний )!»

«Я в шоці, що ми це все зробили»

Саме так виглядають враження учасників Хакатону 3.0. від АТ «Фармак», студентів-біотехнологів 3 курсу бакалаврату Олексія Латушкіна і Олега Висоцького, до речі, чемпіонів Хакатону «Farmak science 3.0»  та магістранток-біотехнологинь 1 курсу ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» Марії Дзюби і Вікторії Негретової. Ця подорож почалася з моменту «куди ти попав», але перетворилася на захопливий хакатон. А серед кваліфікованих спеціалістів, які оцінювали ефективність роботи учасників у складі журі «Farmak science 3.0» були випускники кафедри БТМ, а нині успішні співробітники АТ «Фармак» Софія Цапко (старший інженер з управління ланцюгами постачання) і Валентин Моцар (старший інженер-технолог відділу технологічної розробки ).

Далі слово учасникам:

«Створення презентації з нуля, менторська підтримка та несподівані виклики – це був справжній драйв! Важкість процесу стала частиною веселощів, і дивовижна робота, зроблена командами під тиском абсолютно нових викликів: браку часу та розуміння відповідальності, просто вражає. Навіть коли здавалося, що все тормозить, мобілізуєш усі свої знання, долучаєшся до пошуку й аналізу інформації, вирушаєш у нічне полювання за ідеями. Відсоток амбіційності може бути більшим, але саме ця амбіція наповнює енергією та відкриває нові можливості. А знайти причини, чому "ОК", замість простого "не ОК", - це мудрість, яка допомагає рости і вдосконалюватися. Ця пригода виявилася не лише стресовою, але й надзвичайно веселою та повчальною!»

Олег Висоцький, БТ-3-4

«Хакатон від АТ «Фармак» був досить стресовим, але через це не менш цікавим і корисним. За ці пару днів ми змогли сформувати ефективну команду з, в основному, до цього незнайомими людьми, придумати як креативно використовувати лікарську форму і діючі речовини, що скоріше всього і було вирішальним фактором у перемозі нашої команди, розподілили обов'язки і зробили хоч не ідеальну, але сильну презентацію, яку змогли підкріпити продуманим виступом. Захід залишив багато позитивних емоцій, оскільки дозволив як поспілкуватись з багатьма цікавими людьми – студентами інших спеціальностей та ВНЗ, а також і зі співробітниками компанії, так і отримати приблизне уявлення про те, як проходить реальний процес роботи у департаменті R&D фармацевтичної галузі

Олексій Латушкін, БТ-3-1

«Це дні, які були надзвичайно насиченими новою інформацією та викликами. На початку організатори онлайн хакатону «Farmak science 3.0» наголосили на важливості бути повністю залученим до активності, «пірнути» у фармацевтичний світ з головою та проявляти неабияку креативність. Було радісно побачити наших випускників у журі та як менторів – Софію Цапко, Валентина Моцара, які з надихаючим виступом показали значимість студентських років у становленні конкурентоспроможного фахівця. Потім кожна команда отримала завдання розробити кровоспинний препарат. Напевно це звучить фантастично, але за день та ніч ми це зробили. Було цікаво познайомитися зі здобувачами з інших університетів та спеціальностей. Це дуже прокачало наші soft skills, а саме – роботу у команді. Всі з великим інтересом шукали інформацію, співставляли факти. Справжній мозковий штурм! Ми дуже вдячні нашому ментору Матвію Вернидубу, начальнику сектору розробки лабораторії синтезу АФІ АТ «Фармак», який завжди був з нами на зв՚язку та спрямовував наші ідеї у вірне русло, вражав своїм професіоналізмом та розповідав цікаві кейси. Кожен учасник мав свої знання, бачення розв՚язання проблеми, це були здобувачі різних ЗВО за спеціальностями біомедичної інженерії, промислової фармації, хімічної технології, – мабуть пекельна суміш розумників. Ми зупинилися на розробці гемостатичної пов՚язки на основі хітозану та альгінату, яка б була корисною військовим на полі битви. Ментору сподобалась ідея і він вніс деякі корективи, що було для нас цінним. Під час захисту проєктів всі з великим захопленням слухали про інноваційні підходи у створенні препаратів інших учасників, та, звичайно, отримували класний фідбек від журі. Цей захід мене вразив енергетикою справжніх ентузіастів та науковців, що допомогло ближче доторкнутися до етапів розробки лікарських препаратів, можливість завести нових друзів та спробувати себе у ролі справжнього фахівця з розробки ліків. Щиро вдячна за таку неймовірну можливість АТ «Фармак», це справді надихає!»

Марія Дзюба, магістрантка групи ПФБ-1-1М

«Два дні пролетіли взагалі непомітно разом з онлайн хакатоном «Farmak science 3.0». Це були дуже насичені дні, там було все: від нерозуміння, що треба робити і як то все буде в результаті до неймовірного захвату від процесу та командної роботи. Це був дуже гарний досвід роботи в команді, де всі з різних університетів, спеціальностей, але нас всіх об’єднувало спільне завдання – розробка кровоспинного препарату і кожен ділився своїми знаннями, досвідом, щоб досягти результату.

Ми разом працювали над розробкою препарату, робили презентацію, обговорювали всі деталі та дійсно насолоджувалися процесом. Під час захисту ми продемонстрували свою роботу журі та всім учасникам, відповіли на запитання, а також прослухали роботи інших команд, які були дуже цікавими. Окрім основного завдання нам було проведено різні івенти, ми отримали  поради в оформленні презентації, організації роботи та багато чого іншого, що неодмінно знадобиться в подальшому.

Нашій команді дуже повезло з ментором, Матвієм Вернидубом, начальником сектору розробки лабораторії синтезу АФІ АТ «Фармак», який радо підказував нам та наштовхував на вірний напрямок, а також ділився своїм досвідом та розповідав деталі розробки і всі нюанси на які необхідно звернути увагу. Матвій нас дуже підтримував та надихав протягом усього часу.»

Вікторія Негретова, магістрантка групи ПФБ-1-1М

Вітаємо команду переможців Хакатону «Farmak science 3.0», у складі якої були наші обдаровані здобувачі! Ми щиро вдячні керівництву та всьому колективу АТ «Фармак» за можливість долучити студентів до важливої справи, можливість відчути себе справжнім розробником лікарських засобів і випробувати свої сили, а також за неймовірну енергетику заходу та нові знайомства!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка