Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтаційний марафон осені триває: запрошуємо на День відкритих дверей

Ось і прийшла пора, коли профорієнтаційні команди різних навчальних закладів активно розпочинають свою просвітницьку діяльність, наші викладачі та студенти також активізувались в передчутті першого в цьому навчальному році «Дня відкритих дверей НУХТ», який розпочнеться за лічені години.

Хто, як не агенти профорієнтаційних секторів допоможе кожному цілеспрямованому абітурієнту знайти саме свій професійний шлях, тобто обрати спеціальність до душі. А зараз уже всім відомо, що найкраще ознайомитись з ВНЗ можна відвідавши День відкритих дверей, і дарма, що відбудеться він в он-лайн форматі, навіть навпаки: не потрібно нікуди поспішати, а можна гарно виспавшись і з чашечкою улюбленої кави чи чаю, в комфортній домашній обстановці уважно прослухати всю важливу інформацію від приймальної комісії, а потім, не встаючи з крісла ознайомитись з освітніми можливостями, які пропонує саме той інститут чи факультет, який тебе цікавить. Правда класно?

Отож, не гаючи часу викладачі і студенти кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ), озброївшись рекламними матеріалами, вирушили до середніх навчальних закладів, щоб запросити учнів загальноосвітніх закладів, студентів медичних коледжів та інших навчальних закладів приєднатись до он-лайн трансляції. Так, за тиждень вони донесли інформацію до учнів близько двадцяти навчальних закладів, зокрема Першого Київського медичного коледжу, НВК «Ліцей №293», СЗШ № 294, школи І – ІІІ ступенів № 292 ім. гетьмана Івана Мазепи, Гімназії 59 ім. О.М. Бойченка, ЗОШ 308, 321, Cambridge International School м. Києва, Згурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, НВК «Гімназія ЗОШ І – ІІІ ступенів» та Згурівського професійного ліцею (смт. Згурівка, Київської обл.), Шпитьківської ЗОШ (с. Шпитьки, Київської обл.). Нажаль посилені карантинні заходи не дозволили поспілкуватись безпосередньо зі школярами, але працівники відвіданих закладів запевнили наших представників, що повідомлення дійдуть до адресатів. Крім безпосереднього відвідування шкіл команда факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) активно розповсюджувала інформацію про цю довгоочікувану подію серед користувачів соціальних мереж.

Тож, якщо ти майбутній абітурієнт, який не байдужий до розвитку власної держави, зацікавлений в опануванні затребуваних на ринку праці навиків – ми чекаємо тебе на сьогоднішній он-лайн зустрічі. Не втрачай нагоди дізнатись особливості майбутньої вступної кампанії, поспілкуватись з викладачами та студентами, дізнатись більше про перспективи навчання в НУХТ на факультеті БТЕК за актуальними освітніми програмами "Промислова біотехнологія" та "Фармацевтична біотехнологія" спеціальності «Біотехнології та біоінженерія», про особливості навчання і можливості працевлаштування випускників-біотехнологів, а також, отримати відповіді щодо інших моментів, які тебе турбують. Крім того, варто скористатись можливістю поспілкуватися зі студентами і почути з перших вуст, як воно – навчатись в нашому університеті.

Отже, майбутній абітурієнте, для того, щоб не залишати без відповіді будь-які питання щодо навчання в нашому університеті, тобі просто необхідно приєднатися до конференції «День відкритих дверей», яка відбудеться вже сьогодні! Зроби ще один крок на зустріч своєму омріяному майбутньому, обравши актуальну, престижну спеціальність!

Нагадуємо, що підключитись до конференції присвяченій знайомству з нашим факультетом ти можеш о 12:00 за посиланням: http://us02web.zoom.us/j/87656650075?pwd=eE82ZytSUEd0bzRUdm1UazNrMmhqZz09

Ідентифікатор конференції: 876 5665 0075

Код доступу: 2021

Загально університетські заходи заплановані на 10:00, тож не зволікай і підключайся за посиланням:

http://zoom.us/j/95723552522?pwd=eWtpR2EyUlE0Q2VJbHlSeHFXNjdPUT09

Ідентифікатор конференції: 957 2355 2522

   
Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка