Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ТОВ «Біотестлаб» - база практики

ТОВ «Біотестлаб» - унікальний практичний досвід

Практика на будь-якому курсі є методом закріплення отриманих навичок та знань студентами, а переддипломна практика є не лише закріпленням знань, бо вона має свій особливий шарм – вона є невід’ємною складовою захисту диплому, а ще й певним останнім «дзвіночком», що перед нами невдовзі відкриється новий шлях на трудовій ниві, де ми будемо представниками нашої кафедри.

Саме на такий «дзвіночок» продзвенів для магістрантів другого курсу навчання, які одразу після останніх літніх канікул попрямували на різні підприємства як столиці, так і усієї країни.

Одним з таких місць здобуття неоціненного практичного досвіду є ТОВ «Біотестлаб», що спеціалізується на виробництві різноманітних препаратів для ветеринарії. Така можливість практики на підприємстві реалізувалась завдяки наполегливій праці кафедри та щирого бажання керівництва підприємства. Саме на ньому проходять переддипломну практику Катерина Зусько, Віктор Удимович, Віктор Борцюх та Андрій Бобровський.

На даному підприємстві наші студенти проходять практику уперше, а можливим це стало після відвідин захистів бакалавратських дипломних проектів і робіт представниками ТОВ «Біотестлаб» цього літа, які високо оцінили рівень підготовки студентів та представлення випускових робіт http://btmb.com.ua/zatsikavlenist-robotodavtsiv-vyklykaly-zahysty-bakalavriv-biotehnologiv

На ТОВ «Біотестлаб» кожен з студентів має змогу «відкрити» себе на різних посадах в тому чи іншому відділі. Віктор Борцюх проходить практику у відділі хіміко-фармацевтичного виробництва, де він має змогу наочно побачити та взяти участь у процесі виробництва на різних його стадіях. Катерина Зусько (до речі віднедавна співробітник ТОВ «Біотестлаб»), Віктор Удимович та Андрій Бобровський проходять практику у відділі забезпечення якості, де можуть спробувати себе у ролі аудитора або валідатора підприємства, або ж розробника документації.

Віктор Удимович, магістрант ІІ курсу

 

 


Практичний досвід в ембріональній імунобіотехнології

«Я календар перегорну, і знову третє вересня…», а магістри другого року навчання з третього вересня поспішали не на пари, а на практику. Мені випало проходити її на підприємстві «БіоТестЛаб»

Уже кілька десятиліть ця компанія займається розробкою і виробництвом вакцин і препаратів для тварин. Це перший виробник ветеринарних продуктів, що сертифікував діагностику, виробництво препаратів і вакцин для тварин у Європейському агентстві згідно стандарту контролю якості ISO9001:2015 і щороку підтримує сертифікацію.

Усі продукти проходять зовнішній контроль державними органами і серію внутрішніх контролів. Їх проводять на цільових видах тварин у власному віварії і пташнику, де оцінюють нешкідливість, імуногенність, легкість введення, тривалість курсу лікування та інші параметри.

На підприємстві виробляють імуностимулятори, анестетики, антибіотики зовнішні, вакцини (аутогенні, живі, інактивовані), вітамінно-мінеральні препарати, дезинфікуючі засоби, кокцидіостатики, протизапальні та протипаразитарні засоби, розчинники та тест-системи для птиці, ВРХ, кроликів, овець, собак, котів, свиней, кіз.

Практика в секторі ембріональних інактивованих вакцин для птахівництва – це участь у процесі напрацювання вірусовмісного матеріалу на ембріонах для виробництва вакцин, а саме: відбракування некондиційних яєць, інкубація лише придатних для цього процесу, овоскопіювання їх на заплідненість у класифікованих приміщеннях відповідно до вимог GMP. Практичний досвід – це дуже круто!

Миколів Соломія, ПБ 2-1 М

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка