Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Лабовка Іван Львович

У 2014 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Захистив дипломну роботу на тему «Виробництво антибіотику Еритроміцин в таблетках» під керівництвом доц. Воронцова О.О.

Ще під час навчання (з лютого 2014 року) почав працювати на посаді мікробіолога дільниці виробництва бактеріофагу стафілококового ПрАТ «Біофарма».

З липня 2014 року працює в компанії «bioMérieux» регіональним менеджером.

У 2015 р. успішно склав вступні випробовування і нині навчається у НУХТ на денній формі за ОКР «магістр» за спеціальністю «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Як довго ви шукали роботу і чи складно було це зробити?

Зовсім, не складно. Ще будучи студентом 5 курсу, мені запропонували пройти співбесіду на посаду лаборанта в ПАТ «Біофарма». Робота подобалась, оскільки мені дали карт-бланш на проведення досліджень стосовно бактеріофагів. Але я не відчував, що це моє покликання на 100 відсотків, тому після закінчення університету я почав шукати роботу пов’язану з комерцією, в якій я завжди був зацікавлений.

 

Скажіть, будь ласка, що є найбільш цікавим у Вашій роботі?

Моя робота полягає в реалізації продукції bioMérieux в Україні. У промисловому напрямку, компанія робить свій внесок у запобіганні ризику забруднення в продуктах харчування та у харчовій промисловості в цілому, продукція компанії широко використовується у фармацевтичній, косметичній галузі та ветеринарії. Наприклад, bioMérieux пропонує прилад, який визначає чутливість до певного антибіотика і летальну концентрацію для патогена за 5 годин, що дає змогу значно пришвидшити процес лікування і тим самим зберегти здоров’я.

 

Що б Ви хотіли побажати своїм молодшим колегам і співробітникам кафедри?

Бажаю студентам впевнено іти до своєї мети, все в Ваших руках тільки потрібно вірити в себе і ніколи не здаватись. А викладачам, в першу чергу, хочу подякувати за Вашу невтомну працю та терпіння. Саме Ви виховуєте в нас спеціалістів своєї справи.

Ви знаходитесь тут: «bioMérieux» Лабовка Іван Львович