Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Шамрай (Мор’єва) Олена Валеріївна

У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра за спеціальністі "Фармацевтична біотехнологія". Дипломну роботу на тему «Генетично модифіковані рослини як джерело біологічно активних речовин медичного призначення» виконала під керівництвом доц. Скроцької О.І.

Працювала (з 2016 р.) на посаді асистента-спеціаліста у відділі реєстрації і стандартизації (ВРіС) на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Нині (квітень 2021 р.) - фахівець з реєстрації і стандартизації на ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Працювати я почала ще під час навчання на першому курсі у Київському регіональному центрі оцінювання якості освіти (КРЦОЯ) залученим співробітником, однак навчанню це ніколи не заважало. Після отримання диплома бакалавра влаштувалася фармацевтом у мережу аптек ТАС, де пропрацювала 11 місяців. Однак під час навчання в магістратурі я зрозуміла, що хочу працювати за спеціальністю, а робота в аптеці є тимчасовою.

В травні 2016 року, викладачами кафедри було організовано зустріч для студентів-випускників із керівництвом ВРіС ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Під час зустрічі керівники відділу розповіли про особливості реєстрації лікарських засобів в Україні і запросили студентів на співбесіду. В результаті проходження співбесіди – в липні 2016 року мені запропонували посаду асистента-спеціаліста у ВРіС. Враховуючи, що навчання на магістратурі закінчується в лютому 2017 року, керівники товариства з розумінням підійшли до мого працевлаштування та надали змогу навчатися на денній формі і здобувати професійні навички.

Чи подобається Вам працювати за фахом?

Так, робота за фахом мені приносить задоволення і я розумію, що не даремно навчаюся на біотехнолога. Також я розумію, що моя спеціальність відкриває мені великі перспективи і тому я сподіваюся на кар’єрний ріст в фармацевтичній компанії.

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Обов’язковою вимогою є знання англійської мови. Перевагою під час працевлаштування є також наявність водійських прав. Безпосередньо під час співбесіди запитують про досвід роботи, але це не є головною вимогою. Спеціалізовані знання перевіряють під час співбесіди. Після співбесіди надають можливість проявити свої знання та вміння на практиці під час виконання певних завдань.

Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання? 

Знання які я отримала під час навчання безпосередньо полегшують мені роботу, оскільки я орієнтуюся в технологічних процесах, специфікаціях, і відповідно документації. 

Під час навчання ми отримали унікальні знання та вивчили безліч потрібних дисциплін для роботи. Саме тому прийшовши на роботу, зі спеціальністю «біотехнолог» можна працювати в будь-якому відділі, лабораторії і навіть в розробках лікарських препаратів.

Однак товариство забезпечує навчання персоналу, тому по можливості нам надається змога брати участь у різноманітних конференціях та здобувати нові знання у фармацевтичній галузі.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Хочу побажати всім студентам терпіння і витримки і йти до своєї мети – до отримання знань. Викладачам кафедри хочу подякувати за Вашу роботу, яку Ви сумлінно виконуєте. Дійсно склад нашого факультету, нашої кафедри є безсумнівно найкращим, адже за період навчання можна гордо сказати «Я вчився сам», оскільки лише в нас кваліфіковані, неупереджені та справедливі викладачі. Ви нас навчили бути самостійними, витривалими, комунікабельними, цілеспрямованими і спрямували на вірний шлях до успіху. Завдяки Вашим рекомендаціям і розумінню мені вдалося отримати роботу і паралельно навчатися на денній формі.

Особливу подяку хочу висловити своєму керівнику – Скроцькій Оксані Ігорівні – це чудова людина, яка розуміє та підтримує своїх студентів.

Ви знаходитесь тут: Фармацевтична фірма «Дарниця» Шамрай (Мор’єва) Олена Валеріївна