Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Антонюк Світлана Борисівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Отримання рекомбінантних білків як компонентів вакцин проти ВІЛ/СНІД» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова О.О.

Нині (лютий 2019 р.) працюю молодшим фахівцем в цеху з виробництва твердих форм ГЛЗ на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Основною метою даного працевлаштування було придбання досвіду та здобуття певних практичних вмінь та уявлень про реальні технологічні процеси. Наприкінці ж 5 курсу успішно пройшла співбесіду на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» на посаду молодшого фахівця (помічник майстра цеху). Роботу знайти не складно, складно знайти баланс між роботою та навчанням.

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Необхідні якості, якими повинна володіти людина, яка хоче влаштуватися на роботу є відповідальність з якою вона підходить до виконання завдань та бажання навчатися. Не останньою вимогою є знання англійської мови на рівні не нижче середнього. А також комунікація та вирішення поставлених завдань/проблем з різними людьми.

 

В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

На моїй дільниці відбуваються усі стадії технологічних процесів – від підготовки сировини до фасування та пакування готових лікарських засобів і, звісно ж, моя основна задача – забезпечення відповідного проходження цих процесів. Для цього в мої обов’язки входить: керування і розподілення працівників, робота і оформлення сировини та пакувальних матеріалів, формування та заповнення протоколів виробництва партії/серії, ведення і заповнення протоколів, журналів, актів, звітів, проведення інструктажів та навчання персоналу, оформлення браків та повернень залишків. Робота з електронними ресурсами і програмами, та багато інших обов’язків.

Що б ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам ?

Викладачам нашої кафедри бажаю нових звершень у науковій сфері. Хочу порадити студентам гарно та наполегливо навчатися. Поєднувати з навчанням усе, що вам приносить задоволення і користь: спорт, культурну діяльність, роботу. Та бажаю знайти справжніх друзів, цінного досвіду та цілу валізу знань.

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум Антонюк Світлана Борисівна