Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Калабська Вероніка Володимирівна.

У 2020 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломний проект на тему «Вірусоподібні частки як наноплатформа для створення вакцин» виконала під керівництвом – доц., к.б.н. Скроцької О.І.

Нині (лютий 2020 р.) працюю хіміком-аналітиком в групі розробки твердих та м’яких лікарських форм фітопрепаратів АТ «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум.

 1. Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після захисту дивломної роботи на бакалавраті, подала резюме, після чого пройшла дві співбесіди, які виявилися вдалими.

 2. Чи подобається Вам працювати за фахом?

Я працюю за фахом, і отримані знання здобуті в НУХТі допомагають мені в різних робочих моментах, так як робота неоднотипна та пов’язана з різними напрямками роботи (аналіз літературних джерел, знання хімії, технологічні аспекти виробництва, нормативна документація).

 3. Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Вміння опрацьовувати велику кількість матеріалів, стресостійкість, відповідальність, бажання вчитися новому, володіння іноземними мовами, вища біотехнологічна освіта.

 4. Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?

Звісно. Без отриманої бази знань було б дуже важко.

 5. Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Студентам: працювати на особистий результат, прагнути завжди більшого, робити висновки куди Ви можете направити свій потенціал зі своїм багажем знань. Бути наполегливими, тому що чим більше труднощів ви пройдете в університеті, тим простіше буде на майбутній роботі, так як ситуації повторюються, але в більших масштабах.

Співробітникам кафедри: дуже вдячна за отримані знання, за те що часом заставляли вчитися, за те що підштовхували до створення нових цілей та допомагали їх досягати. Хочу побажати, щоб Ваш неймовірний потенціал надалі надихав студентів, а пари проводили разом зі студентами, щоб не лише ви розповідали новий матеріал, а й аудиторія працювала з вами.

 

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум Калабська Вероніка Володимирівна.