Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Шубіна Марина Ігорівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Технологія отримання наноемульсії вакцини проти гепатиту В» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В.

Нині (лютий 2019 р.) працюю у ПАТ «Київмедпрепарат», корпорації «Артеріум» інженером з якості групи забезпечення якості.

 В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

До моїх обов’язків входить оцінка протоколів партії/серії лікарських засобів, перевірка реєстраційного досьє на відповідність нормативно-технічної документації та формування чек-листа за результати експертизи.

Важко було на перших порах, оскільки багато нової інформації потрібно було засвоїти, на даний момент, робота приносить задоволення.

 Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

До претендентів на роботу висуваються наступні вимоги: в першу чергу, це вища освіта, а також комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість. І, звичайно, це володіння англійською мовою на рівні не нижче середнього.

 Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?

Навчаючись на кафедрі біотехнології і мікробіології, я отримала хорошу базову підготовку.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Хочеться висловити велику подяку всім викладачам і особливо своєму керівнику дипломного проекту за отриманні знання та побажати гарних студентів. Студентам бажаю бути наполегливими та йти впевнено до поставленої мети, не зважаючи на труднощі, що можуть виникнути на вашому шляху.

 

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум Шубіна Марина Ігорівна