Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Трушина Аліна Олегівна

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій (заочна форма навчання) та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломну роботу на тему «Біотехнологія L-тирозинази для синтезу діючої речовини протипаркінсонічного препарату» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Буценко Л.М.

Нині (березень 2018 р.) працюю помічником асистента в лабораторії кіпрської компанії «Neoderma», яка є дочірнім підприємством дубайської компанії Rolandos Enterprises. 

 

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після переїзду на Кіпр для мене відкрилися величезні перспективи роботи на європейських підприємствах. Роботу шукала самостійно, продивляючись вакансії на сайтах компаній.

На Кіпрі сконцентровані саме європейські підприємства (власники є громадянами країн ЕС, а робітники – люди з усього світу), а кіпрських підприємств (власники кіпріоти, а робітники – переважно кіпріоти та громадяни ЕС) лише два. Мене привабило саме європейське косметичне підприємство «Neoderma» завдяки їхній «екологічній» концепції, тобто безвідходному виробництві.

 

Чи подобається Вам працювати за фахом?

Нині моя робота є роботою за фахом і без своїх спеціалізованих знань, отриманих під час навчання у НУХТі, я б не змогла її виконувати.

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Для того, щоб збулася моя мрія роботи у європейському виробництві треба було пройти успішно три співбесіди:1) про тебе як особистість, твій характер, погляди на майбутнє із каверзними та цікавими питаннями; 2) тест на рівень знання англійської мови та промислові поняття, базові назви операцій; 3) професійний тест.

Не пройшовши хоча б одну із цих співбесід, тебе не допускають до іншої. На моїй першій співбесіді я настільки сподобалась представнику HR (відділу кадрів), що вона мені підказала готуватись до питань із EU cosmetic regulation (концепції якої ми не вивчали на нашому факультеті, тому вивчала самостійно). Процес підготовки до такої наступної співбесіди був дуже важким та тривалим (місяць).

Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?

Безумовно, база знань, набутих під час навчання, є необхідною і достатньою для отримання роботи, проте для руху вперед навчатися потрібно постійно.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Бажаю викладачам нашої кафедри залишатися на такому ж високому рівні викладання своїх дисциплін, наснаги та терпіння, міцного здоров’я. А студентам бути завжди впевненими у собі та «летіти» у своє щасливе майбутнє незважаючи на будь-які життєві перешкоди.

Ви знаходитесь тут: «Neoderma» Трушина Аліна Олегівна