Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ключка Ігор Вікторович

У 2020 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломний проект на тему «Синергізм антиадгезивної дії поверхнево-активних речовин Nocardia vaсcinii ІМВ В-7405 та ефірних олій»  виконав під керівництвом  завідувача кафедри, проф., д.б.н. Пирог Тетяни Павлівни.

2018-2019 рр. працював техніком-технологом групи технології твердих лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ»

Нині (лютий 2020 р.) працюю інженером-технологом відділу трансферу технологій ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

В моєму випадку дійсно можна сказати, що робота «знайшла» мене. Це сталося на 4 курсі бакалаврату, відразу після проходження переддипломної практики. Місцем для проходження практики я обрав ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», який мені порадила випускниця нашої кафедри (тепер – головний технолог ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ») Сидор Інга, адже тільки тут студентам дійсно дають працювати. За 6 тижнів практики я ознайомився з роботою усього підприємства та працював (під наглядом персоналу дослідно-впроваджувальної лабораторії) майже «технологом» твердих лікарських форм, де отримав похвалу за старанну роботу. Через декілька місяців (відразу після захисту бакалаврської роботи) я отримав пропозицію працевлаштування від начальника відділу, в якому проходив практику. Так я отримав посаду технікоа-технолога групи технології твердих лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії. Вже через рік на ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» був відкритий відділ трансферу технологій, в який я був переведений  і нині там працюю.

Чи подобається Вам працювати за фахом?

Робота за фахом дуже цікава, адже постійно дізнаєшся щось нове, постійно розвиваєшся і не стоїш на місці. Тому, моя відповідь – однозначно ТАК!

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Їх можна перераховувати досить довго, тому я назву основні: перше – гарно та грамотно написане резюме; друге – креативність, цілеспрямованість, впевненість в собі, стресостійкість та прагнення до саморозвитку.

Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?

Звичайно, отримані знання дуже допомогли, вони стали міцною основою для подальших знань та навичок. Ніколи не знаєш, які саме знання тобі знадобляться. Як каже Пирог Тетяна Павлівна: «Вам знадобляться лише 10 % з тих знань, що ми вам тут даємо, але біда в тому, що ми не знаємо, які саме 10 %». А я скажу так – всі знання знадобляться, однак не відразу, а в той чи інший період, вони обов’язково стануть вам в нагоді.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри?

Я бажаю кожному студентові впевненості в собі, наснаги, терпіння та наполегливості, які знадобляться на як шляху до отримання омріяного диплому, так і на «кар’єрних сходах».

Викладачам, звичайно ж, бажаю терпіння, кмітливих студентів, та щоб кожен з викладачів продовжував вкладати свої знання та уміння в студентів, як ви зробили це для нас, за що я безмежно вдячний кожному з викладачів кафедри.

Ви знаходитесь тут: ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ" Ключка Ігор Вікторович