Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ТОВ «Фармекс Груп»

Волошенюк Юлія Олегівна

У 2020 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломний проект на тему «Використання екстремальних та гіпертермофілів у біотехнології»  виконала під керівництвом доц., к.т.н. Воронцова О.О.

З жовтня 2019 року і нині (лютий 2020 р.) працюю на посаді хіміка-аналітика фізико-хімічної лабораторії відділу контролю якості ТОВ «Фармекс Груп».

Семенюк Валентина Русланівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Мікрокапсулювання у виробництві пробіотичних препаратів» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Тетеріної Світлани Миколаївни.

Нині (лютий 2019 р.) працюю мікробіологом ТОВ «Фармекс Груп».

 «Працелюбність – це одна з найголовніших якостей, якої вчишся в НУХТ і яка допомагає тобі досягнути своєї мети. Протягом навчання зі мною трапилось чимало дивовижних речей i я відчула готовність бути іншою, навчилася не боятися відповідальності, долати страх. А ті навики, які я отримала, стали безцінними для моєї сьогоднішньої роботи.

Зеленко Максим Сергійович

У 2018 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнолонія».

Дипломний проект на тему «Біоетанол, бутанол та водень як альтернативні джерела енергії» виконав під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П.

Нині (березень 2018 р.) працюю фахівцем з валідації лабораторії із валідації ТОВ «Фармекс-Груп».

 

 

В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота полягає у підтверджені того, що процеси та обладнання на фармацевтичному підприємстві задовольняють поставлені до них вимоги в рамках належної виробничої практики. Робота дуже цікава, непроста та багатогранна.

Просяник Аліна Сергіївна

У 2012 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста з відзнакою зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Проект виробництва пробіотичного препарату на основі Bifidobacterium longum та Enterococcus faecium у формі капсул» виконав під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В.

Під час навчання почала працювати технологом на ТОВ «Алес» (виробництво косметики та побутової хімії).

З листопада 2012 займає посаду спеціаліста з реєстрації лікарських засобів в Україні в компанії «Фармекс Груп».

 

Скажіть, будь ласка, яким чином змінилося Ваше життя після закінчення університету?

 

Відповідь на це питання далеко не так очевидна, як здається. Після закінчення університету тебе зустрічає доросле життя з усіма його труднощами та несподіванками… З’являються нові друзі, відкривається все більше можливостей, але хочеться повернутися хоч на декілька днів в місце, де ніколи не було сумно – це гуртожиток №3, посидіти на парах, пройтися коридорами університету…
Ви знаходитесь тут: ТОВ «Фармекс Груп»