Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Івасюк (Животовська) Аріна Сергіївна

У 2015 році закінчила Національний університет харчових технологій (НУХТ) та отримав диплом магістра зі спеціальності «Промислова біотехнологія». Захистила магістерську роботу на тему «Вплив рецептурних інгредієнтів на мікробіологічну стабільність білоквмісних харчових продуктів» під керівництвом к.т.н., доц. Н.М. Грегірчак. Була учасником студентського наукового гуртка «BIOTECH».

За представлену роботу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014/2015 н.р. за напрямом «Експертиза харчових продуктів» нагороджена дипломом І ступеня

Нині (жовтень 2016 р.) працює виконуючим обов’язки завідувача мікробіологічної лабораторії з контрою якості ТОВ «Натур+»

Як Вам навчалося на нашій кафедрі? Чи не жалкуєте про обрану спеціальність?

Хоч і необхідно приділяти багато уваги навчанню, проте завжди знаходився час на різні активності. Студентське життя – це не тільки навчання. Про обрану спеціальність не жалкую, оскільки вступала на кафедру біотехнології і мікробіології свідомо.

Чи складно було Вам у пошуку роботи?

У студентів випускних курсів ще під час навчання була можливість відправляти свої резюме на підприємства, що звертались на нашу кафедру з метою пошуку нових співробітників. Я скористалась можливістю і мене взяли на посаду мікробіолога, тож мені не довелося довго шукати роботу.

Що входить у Ваші обов’язки? Наскільки відповідальна робота?

Мікробіологічна лабораторія займається перевіркою мікробіологічної чистоти готових лікарських засобів, сировини, допоміжних та пакувальних матеріалів. Також перевіркою мікробіологічної чистоти виробничих приміщень, обладнання, повітря та персоналу, що задіяне у виробництві. Оскільки, зараз я виконую обов’язки завідуючого лабораторії – на мені лежить відповідальність за якість продукції, що випускає підприємство.

Що можете сказати про підприємства в яких доводиться працювати? Чи багато студентів БТЕК з Вами працює?

В моїй лабораторії майже всі працівники є випускниками нашої кафедри. Вибір місць працевлаштування для наших випускників доволі великий та різноманітний.

 Що хочете сказати нашим викладачам?

Викладачам я вдячна за сумлінну і наполегливу працю, за те що вони не лише «викладають» свій предмет, а навчають студентів та вкладають в кожного частинку себе, свого життя. Виділяти когось окремо я не буду, кожен з Вас унікальний, можливо зі своїми цікавинками, але усі ви стали частиною мого життя…

Ви знаходитесь тут: ТОВ "НАТУР +" Івасюк (Животовська) Аріна Сергіївна