Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Політун Анна Володимирівна

У 2013 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему « Виробництво Д вакцини адсорбованої протидифтерійної»  виконана під керівництвом доц. Стабнікова В.П.

Починаючи з серпня 2013 року працює на посаді менеджера відділу реєстрації ТОВ «Юрія-Фарм».

 

Анна, що змінилося у Вашому житті після закінчення університету?

Після закінчення університету я перейшла на новий і, мабуть, складний для кожного випускника вишу етап в житті. Адже потрібно було визначитись, що робити далі, який шлях обрати? Оскільки, не маючи досвіду за плечима, важко влаштуватись на роботу. Але знання, здобуті в університеті, були тим скарбом, який допоміг знайти гідне робоче місце. Нині я маю справу зі схожою документацією, яку ще рік тому сама розробляла для написання дипломного проекту.

Приємно було прийти на роботу в перший день і зрозуміти, що все це знайоме, що ми все це вчили.

Чи вплинуло студентське життя на формування Вашої особистості? 

За п’ять років навчання у ВУЗі я зрозуміла, що університет навчив нас відстоювати свою думку, бути цілеспрямованими, наполегливими, самостійними та морально сильними.

Завдяки «суворій школі» дисципліни нашої кафедри ми стали більш загартовані та стресостійкими до складного самостійного життя.

За що Вам дякую!!!

 

Чи передбачає Ваша теперішня робота кар’єрний ріст?

Звісно, а як же без кар’єрного росту (сміється). Влаштувавшись на роботу, я думаю кожен з нас планує в майбутньому досягти чогось більшого.

Я вважаю, що для того, щоб досягти висот в кар’єрі і стати кваліфікованим спеціалістом, потрібно пройти всі сходинки кропіткої праці, адже легких шляхів у підкоренні вершин не буває.

Тому моє професійне зростання в корпорації безпосередньо залежить від чітко поставлених цілей і прагнення їх реалізувати. А все це можна здійснити, якщо постійно самовдосконалюватись та розвиватись.

Тому на даний момент я відвідую курси іноземної мови, які є невід’ємною частиною моєї роботи, приймаю участь у громадському житті корпорації та віддано виконую свої робочі обов’язки.

 

Що б ви могли побажати нашим студентам?

Студентам факультету БТЕК хочу побажати терпіння, сил і наснаги. Впевнено йди до своєї мети і ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, адже наше життя – це рух вперед і тільки вперед!!!

Викладачам хочеться побажати міцного здоров’я, удачі та нових відкриттів в науковій діяльності, і нехай робота приносить Вам тільки радість і задоволення.

Щиро вдячна керівнику мого бакалаврського дипломного проекту Лич Інні Валентинівні за титанічну працю і знання, які вона вкладає в своїх студентів.

 

Ви знаходитесь тут: «Юрія-Фарм» Політун Анна Володимирівна