Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Шкут Олександра Олексіївна

У 2018 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Детоксикуючий засіб дефероксамін для терапії розсіяного склерозу» виконала під керівництвом к.т.н. Стабнікова Віктора Петровича.

З березня 2017 року і нині (березень 2018 р.) працює інженером-технологом наукового центру фармацевтичної компанії «Юрія-Фарм».

Скажіть, будь-ласка, в чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Як інженер-технолог наукового центру я займаюсь розробкою нових продуктів. Так склалося, що я працюю у відділі розробки гіалуронової кислоти і займаюся розробкою медичних виробів на її основі – редермалізантів, біоревіталізантів, ін’єкційних імплантатів та ін. Ця робота зовсім нелегка, адже процес створення продукту включає у себе дуже багато стадій – від формування ідеї продукту до трансферу технології на виробництво, і потребує постійного поглиблення знань та опанування нових навичок.

 

Ви отримали саме ту роботу, про яку мріяли?

Хочеться сказати, що я отримала ту роботу, про яку і не мріяла. Надсилаючи резюме до «Юрія-Фарм», а згодом слухаючи семінар з розробки фармацевтичних препаратів, я і не сподівалася, що серед близько 20 претендентів саме мені запропонують роботу.

 

Чи вважаєте Ви, що зробили вірне рішення, обравши свою спеціальність та майбутню професію?

Я вважаю, що моя спеціальність дуже перспективна та цікава. Для нас, біотехнологів, відкритий дуже широкий спектр посад у різних напрямках.

 

Як Ви вважаєте, обрана Вами професія приносить користь людям?

Місія нашої компанії – створювати інноваційні ліки, медичні вироби та технології, які зберігають життя, зменшують біль, пришвидшують одужання, мінімізують ознаки старіння. Моя робота безпосередньо пов’язана із цими цілями, тому так, звичайно.

 

Що Ви побажаєте нашим студентам?

Студентам кафедри БТМ хочеться побажати більше уваги приділяти самоосвіті, адже як би сильно викладачі не хотіли дати вам знання, вони не зможуть зробити із вас спеціаліста високого класу без вашого бажання. Після університету навчання не закінчується, тому беріть максимум, поки ви ще студенти! 

Ви знаходитесь тут: «Юрія-Фарм» Шкут Олександра Олексіївна