Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Мосюкова Юлія

У 2012 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста зі спеціальності Фармацевтична біотехнологія.

Дипломну роботу на тему «Доклінічні дослідження ранозагоюючої дії препарату Скінкор» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Волошиної О.С. на базі Інституту фармакології і токсикології НАН України.

Після закінчення університету працюю на посаді Головного інженера-технолога цеху з виробництва інфузійних розчинів ЗАТ «Інфузія».

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Я надзвичайно щаслива, що реалізовую себе професіонально саме у сфері фармацевтичного виробництва! Про вибір професії не пошкодувала жодного разу, адже на даному етапі життя я маю цікаву, прогресивну, серйозну і водночас творчу роботу. Дуже приємно бачити результат своєї діяльності, коли щодня ми випускаємо серії препаратів, постійно розробляються рецептури і технології виробництва нових лікарських засобів. Усвідомлювати, що ти не стоїш на місці, що від твоєї діяльності люди отримують користь, дорогого вартує!

Чим Ваше життя сьогодні відрізняється від студентського?

Студентство згадую як безтурботний, веселий, насичений цікавими подіями час! Його можна назвати пробною версією дорослого життя, адже переживання перед модулями та екзаменами загартували мене і тепер я не переживаю, коли на завод приїжджає комісія, бо впевнена у своїх діях та знаннях. Проживання в гуртожитку навчило мене самостійності і тому зараз мені приємно вести власний побут, вечори факультету та after party трансформувались в корпоративи…) Я вдячна студентським рокам за досвід!

Працюючи у фармацевтичній галузі, чи вважаєте Ви свою професію перспективною?

Звичайно. Фармацевтична галузь – одна з небагатьох, які розвиваються чи не щодня. Тому професійне зростання, на мою думку, це лише питання часу, досвіду і знань.

Чи складно було Вам у пошуку роботи?

На шляху пошуку роботи у мене було багато невдалих співбесід і розчарувань. Але я впевнено вирішила, що хочу працювати тільки за спеціальністю, і коли здавалось, що всі можливі вакансії вже вичерпані, мій одногрупник порадив мені спробувати долі ще на одному фармацевтичному заводі і, Слава Богу, там мене прийняли на роботу. Мабуть, справді – доля)

Щоб Ви побажали нинішнім студентам-біотехнологам?

Студентам я раджу вчити всі предмети, не нехтувати лабораторними, адже всі набуті знання і вміння в майбутньому знадобляться! Звісно, бажаю легких екзаменів, цікавих тем курсових і дипломних, справжніх друзів в своєму оточенні, дружніх груп і отримувати задоволення від кожного дня проведеного в НУХТі!!!

Ви знаходитесь тут: ЗАТ «Інфузія» Мосюкова Юлія