Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

З першого курсу

Випускникам середніх спеціальних навчальних закладів!

Якщо Ви отримали диплом молодшого спеціаліста і бажаєте одержати якісну вищу освіту та після закінчення навчання знайти себе у сферах виробництва, науки, комерції, які пов’язані з певними біологічними, хімічними, харчовими процесами або продуктами на різних стадіях їх розробки, впровадження та реалізації, запрошуємо Вас до лав студентів факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК).

З усіма питаннями Ви можете звертатися до деканату факультету БТЕК, зателефонувавши за номером (044) 287-91-23, а також задати запитання на сайті.

 

Вища біофармацевтична освіта – гідне продовження середньої спеціальної освіти!

Своїми враженнями від навчання на факультеті БТЕК поділилася Петровці Юлія, яка у 2011 р. закінчила Погребищенський медичний коледж (м. Погребище), за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшер. У 2011 р. поступила на перший курс факультету біотехнології та екологічного контролю (напрям «Біотехнологія»).


Чому Ви обрали саме біотехнологічну спеціальність?

Мій вибір однозначно мав бути пов’язаний з медициною, адже це близьке мені. Але мене не приваблює лікарська практика. Я вирішила пов’язати своє майбутнє з фармакологією. Вже через десять-двадцять років почнуть з’являтися ліки від хвороб, які раніше вважалися невиліковними. Я хочу бути частиною цього процесу, вважаю, що саме у цій сфері я зможу реалізувати себе найкраще.

 

Чи подобається Вам навчатися на кафедрі біотехнології і мікробіології?

Так, я вважаю, що моя кафедра одна з найкращих в університеті, тут я зустріла викладачів, які відкрили для мене багато нового і цікавого і, звичайно, справжніх друзів, які стали для мене майже сім’єю.

 

Скажіть, будь ласка, чому Ви вирішили продовжити навчання?

Я намагаюся ніколи не зупинятися на досягнутому, адже в житті завжди є місце для розвитку. Вища освіта для мене – це шанс розкрити свої можливості, навчитися новому у професіоналів та здобути престижну професію.

 

Що нового Ви дізналися під час навчання? Що вразило?

Довід, який ми тут набуваємо, ні з чим не зрівняти, особливо мені подобаються лабораторні занятті, які максимально наближені до нашої майбутньої професії.

 

Чому ви обрали саме НУХТ серед усіх університеті, які готують біотехнологів?

Мені порадила НУХТ подруга. Вона сказала, що саме тут не лише якісне навчання та уважні педагоги, але й яскраве студентське життя, зручні корпуси та широкий вибір спеціальностей.

 

Щоб Ви побажали майбутнім абітурієнтам – випускникам медичних коледжів?

Якщо ви хочете, щоб ваше студентське життя було яскравим та незабутнім, а професія потрібною в сучасному світі, вступайте на факультет біотехнології та екологічного контролю.

 

 

Лукянюк Роман

У 2011 році закінчив Луцький базовий медичний коледж (м. Луцьк) за спеціальністю «Фармація». У 2011 році вступив на факультет біотехнології та екологічного контролю за напрямом «Біотехнологія». На другому курсі був голово студентського самоврядування факультету БТЕК.

Чому Ви обрали саме біотехнологічну спеціальність?

Тому що після закінчення коледжу хотів здобути близьку до фармації професію і випадково натрапив на сайт БТЕКу, прочитав про біотехнологію (раніше не знав, що це таке) і зрозумів, що це моє. Хотів працювати на виробництві фармацевтичних препаратів.

 

Чи подобається Вам навчатися на кафедрі біотехнології і мікробіології?

Дуже подобається. Вражає самовіддача викладачів на лекціях. У всіх з кафедри – 100 % , а у завудівача Тетяни Павлівни – цілих 150 %.

 

Скажіть, будь ласка, чому Ви вирішили продовжити навчання? 

Хотів здобути вищу освіту.

 

Що нового Ви дізналися під час навчання? Що вразило?

Під час навчання встиг побувати головою студентської ради, на такій посаді дізнаєшся багато чого нового… Ще раз підкреслю, вражає відношення викладачів до студентів, вони ніби вчать своїх дітей, дуже сильно підтримують, допомагають у всьому, можуть підказати правильне рішення не тільки по навчанню.

 

Чому Ви обрали саме НУХТ серед усіх університеті, які готують біотехнологів?

Про університет чув від друзів, які навчалися у Волинському технікумі НУХТ. На Волині відгуки про наш університет напевне найкращі.

 

Щоб Ви побажали майбутнім абітурієнтам – випускникам медичних коледжів?

Якщо ви хочете стати фахівцем з великої літери в області біотехнології – вам тільки до нас на факультет.

 

 

Ракочий Михайло

У 2010 році закінчив Перший Київський медичний коледж і отримав спеціальність «Медико-профілактична справа». З 2011 року є студентом факультету біотехнології та екологічного контролю (напрям «Біотехнологія»).

Чим Вас приваблює спеціальність біотехнологія?

Після закінчення Першого Київського медичного коледжу в 2010 році за спеціальністю «Медико-профілактична справа» я рік працював по спеціальності. Впродовж цього року мені потрібно було вирішити, яке майбутнє обрати для себе. Після довгих пошуків я зупинився на біотехнології. Ця спеціальність зацікавила мене насамперед тим, що вона прогресивна. Виведення нових, змінених, продуктивніших штамів мікроорганізмів вирішить питання з дефіцитом найрізноманітніших необхідних речовин – ферментів, гормонів, амінокислот, вітамінів, антибіотиків тощо.

 

Чи подобається Вам навчатися на кафедрі біотехнології і мікробіології?

Звичайно подобається. На кафедрі викладають дуже освідченні люди, які мають не тільки глибокі теоретичні знання, а і такі ж самі практичні. Добре оснащенні лабораторії підвищують продуктивність навчання. Кафедра дружелюбна і завжди готова допомогти, якщо ти навчаєшся, але сувора і вимоглива, якщо ні.

 

Михайло, чому Ви вирішили продовжити навчання?

Якщо є можливість продовжити насичення знаннями, буде помилкою не скористатись цим. Тим паче, людині з вищою освітою легше знайти роботу, ніж молодшому спеціалісту. Вища освіта відкриває нові горизонти розвитку особистості.

 

Що Вас вразило під час навчання в університеті, що нового Ви дізналися?

Нові знання завжди вражають. Ти стаєш розумнішим, мудрішим, розумієш багато речей, яких досі не розумів. Найбільше вразило те, що чим більше речей дізнаєшся, тим більше розумієш, як мало ти знаєш. В університеті ти навчаєшся не тільки предметам, але й дружбі, розумінню, толерантності, взаємодопомозі.

 

Чому ви обрали саме НУХТ серед усіх університеті, які готують біотехнологів?

Серед  усіх університетів, які готують біотехнологів я обрав НУХТ, тому що:

- добрі відгуки студентів;

- високе місце в рейтингу університетів;

- кваліфіковані викладачі;

- добра матеріальна база;

- розумні ціни на навчання;

- наявність заочної форми навчання;

- наявність підготовчих курсів.

 

Щоб Ви побажали майбутнім абітурієнтам – випускникам медичних коледжів?

Перш за все я хочу побажати добре закінчити коледж і мати добрий атестат. За наявності на першому курсі НУХТу технічних предметів, навчатися після медичного коледжу важко, тому потрібно добре вивчити математику і фізику. Взагалі, якщо бажаєте стати кваліфікованим спеціалістом з можливістю просувати українську науку – НУХТ ваш вибір.

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: З першого курсу