Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Запрошуємо на навчання:Перший Київський медичний коледж!

У пошуках професійно спрямованих абітурієнтів, які бажають отримати якісну біотехнологічну освіту, доцент кафедри біотехнології і мікробіології Світлана Миколаївна Тетеріна разом зі студентами-біотехнологами 4-го курсу Ольгою Горобець та Вікторією Дарчик відвідали Перший Київський медичний коледж, випускницями якого дівчата стали у 2013-му році. Тоді ж вони вступили на навчання до нашого ВУЗу за скороченим терміном навчання і вже незабаром будуть захищати дипломи за ОКР «бакалавр».

Керівництво коледжу гостинно зустріло відвідувачів. В ході зустрічі з директором закладу було намічено перспективи співпраці щодо професійного спрямування випускників коледжу та порядку підписання угоди між коледжем та нашим університетом.

Представникам університету було надано можливість поспілкуватись зі студентами 4-го курсу, які вже наступного року можуть поповнити лави студентів факультету БТЕК. Світлана Миколаївна виступила перед старшокурсниками, які здобувають освіту за спеціальністю 5.12010201 «Лабораторна діагностика» та ознайомила учнів з унікальною можливістю – вступити на навчання до Національного університету харчових технологій та одержати диплом про вищу біотехнологічну освіту, навчаючись за скороченим терміном. Підчас виступу Тетеріна С.М. окреслила перспективи навчання в НУХТ на факультеті БТЕК, за напрямом «Біотехнологія» та в подальшому за трьома магістерськими програмами. Вікторія та Ольга, долучившись до виступу, радо ділились з присутніми своїми враженнями від навчання на факультеті БТЕК та можливостями наукової студентської діяльності.

По закінченню виступу всіх учнів було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 15 листопада 2014 року. Пропозиція ставити запитання відгукнулась шквалом різноманітних питань щодо навчання, можливостей працевлаштування випускників-біотехнологів та умов вступу на навчання за скороченим терміном. Після відповідей на запитання всім зацікавленим було вручено буклети з детальною інформацією щодо напрямів підготовки фахівців кафедрою біотехнології і мікробіології.

Дякуємо за гостинний прийом керівництву коледжу! Сподіваємось на плідну співпрацю.

А учням коледжу бажаємо успішного випуску та вдалого старту в ролі майбутніх студентів нашого факультету!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка