Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Біотехнології – твій шлях до успіху! Біотехнологічні студії - день перший!

Нарешті! Нарешті ми дочекалися! Перший день біотехнологічних студій відбувся! Процес запущено. У понеділок вранці учасники заходу із різних навчальних закладів Києва та області (Технічний ліцей, школи І-ІІІ ступенів № 294 і № 249, Спеціалізована школа № 120, Київська гімназія № 287, Броварський ліцей № 9, Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця) почали збиратись біля Національного університету харчових технологій, після чого їх люб'язно провели до студентського клубу здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ), де під час реєстрації на кожного учасника вже чекав невеличкий приємний подарунок від НУХТ, БТЕК та «Артеріум».

Відкривали «Біотехнологічні студії НУХТ» представники Корпорації «Артеріум» та ТОВ «Триглав Інтернешнл»: Анна Єгорова, Марина Герасименко, Ольга Назарук, а також деканка факультету БТЕК Наталія Грегірчак. Вони привітали учасників і побажали з користю провести час і дізнатись для себе багато нового.

Під час тренінгу «Біотехнології – твій шлях до успіху!» Наталія Грегірчак звернула увагу майбутніх вступників на визначні відкриття, що започаткували біотехнологію, як науку; в яких галузях сучасності застосовуються біотехнології та те, що сьогодні біотехнологія розглядається як другий, після IT, пріоритетний напрям розвитку перших економік світу. Та розповіла про випускників нашого факультету БТЕК, які наразі є високопрофесійними фахівцями своєї справи. Під кінець свого виступу пані Наталія промовила: «Успіх залежить від того, наскільки ви готові до ризику та вивчення нового».

Біотехнологічні студії продовжила наша випускниця, а нині менеджер з навчання та розвитку персоналу служби навчання та розвитку персоналу «Артеріум» Катерина Покойовець, яка розповіла про кар'єрні можливості для біотехнологів у фармацевтичній галузі, про свій досвід навчання на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». У цікавій ігровій формі вона провела невеликий майстер-клас по одяганню спецодягу співробітників фармацевтичного підприємства. Завершився виступ спікерки експрес-опитуванням, яке дозволило виявити найбільш уважних слухачів. Переможці отримали призи від Корпорації «Артеріум» і факультету БТЕК. На кінець зустрічі пані Катерина побажала кожному обрати кар'єру своєї мрії та запросила усіх приєднатися в майбутньому до колективу Корпорації «Артеріум».

Далі учасників студій запросили до навчальної лабораторії кафедри БТМ, де доцентка Вікторія Красінько провела майстер-клас «Біотехнології довкола нас». Спочатку відбулась невеличка вікторина з подарунками для переможців, які найкраще зорієнтувались у кольорах біотехнології та сферах застосування біотехнологічних продуктів. Продовжився захід розповіддю про переваги навчання за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» саме на кафедрі БТМ НУХТ: про те, які в нас кваліфіковані викладачі та наскільки високо роботодавці цінять випускників цієї спеціальності. Учасникам було запропоновано знайти лактобактерії у сметані та йогурті та долучитися до мікроб-арту, роздивившись картини на чашах Петрі, які намальовані мікроорганізмами та зробивши власні спроби малювати картини культурами мікроорганізмів на агаризованих середовищах.

Наприкінці цікавого, насиченого першого дня Біотехнологічних студій відбувся розіграш лотереї серед учасників, де переможець отримав мерч НУХТ.

Завершенням дня став онлайн-захід «Тренінг R&D. Життєвий цикл лікарського засобу» від представників «Артеріум», де учасникам студій цікаво і доступно розповіли про етапи виробництва лікарського засобу.

Щиро дякуємо усім, завдяки кому цей захід відбувся: учасникам, організаторам, партнерам.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка