Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Сумлінна праця – гідне життя!

Навчання в університеті – тривалий та важливий період в житті кожної людини. За цей час студенти встигають не тільки опрацювати сотні або  навіть тисячі джерел літератури, виконати безліч розрахунків на практичних заняттях, провести численні лабораторні дослідження, впевнитися в правильності вибору майбутньої професії під час проходження практики, а й знайти справжніх друзів, як то кажуть, «на роки». І дуже приємно, коли в число таких друзів входить рідна кафедра, з якою навіть по закінченню навчання, радо діляться подіями зі свого життя наші випускники.

Нещадавно нам випала нагода поспілкуватися з одним з наших випускників, який в цьому році отримав диплом магістра. Він радо поділився своїми досігненнями та досвідом працевлаштування по закінченню університету.

«Всім привіт! Мене звати Назар Видасов. В 2021 році я став випускником кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) НУХТ і зараз працюю спеціалістом із сертифікації, стандартизації та якості в швейцарській фармацевтичній компанії «Acino group», яка на ринку України входить в ТОП 5 провідних фармацевтичних компаній країни.

Під час навчання на кафедрі БТМ я виконував наукову роботу в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України у відділі моніторингу пухлинного процесу та дизайну терапії, де вивчав вплив інсуліну на метаболізм глюкози і біологічні властивості клітин раку молочної залози людини нових постійних ліній. За результатами проведеної роботи було опубліковано 11 тез в збірниках міжнародних та вітчизняних конференцій та статтю у фаховому журналі. Окрім того приймав участь в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт та зайняв II місце в VII науково-практичній конференції школи молодих науковців АТ «Фармак».

Чи було важким завданням для Вас знайти роботу за фахом одразу після випуску з університету?

Перш за все після випуску потрібно визначитись, в якому саме відділі фармацевтичної компанії ви хотіли б працювати. Для себе я обрав відділ реєстрації.

При влаштуванні на посаду спеціаліста з сертифікації, стандартизації та якості до кандидата ставляться вимоги щодо наявності вищої освіти, до прикладу за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», знання в галузі законодавства, нормативної документації; знання аналітичних методів контролю,  а також володіння англійською мовою на рівні upper-intermediate.

І хоча до пунктів «необхідних компетенцій» було внесено досвід роботи від 2-х років та деякі інші вимоги, якими новоспечений випускник не може похвалитися, дані аспекти можливо оминути за умови володіння англійською мовою на вільному розмовному рівні (співбесіду зі мною проводили англійською мовою), наявності наукових публікацій та необхідного рівня біотехнологічних знань.

Чи допомогли Вам отримані знання під час навчання на кафедрі БТМ у працевлаштуванні після випуску з університету?

Так! Загальне розуміння структури реєстраційного досьє, загальні знання про валідацію аналітичних методик та технологічного процесу, виконання мною наукової роботи, а також наявність публікацій в збірниках міжнародних і вітчизняних наукових конференцій та статті у фаховому журналі - стали причиною того, що керівник мого відділу повірила в мене та мої можливості впоратись з посадовими обов’язками.

Ваша особиста порада-настанова для студентів-біотехнологів та абітурієнтів?

Моя рекомендація для кожного студента – відвідуйте пари, займайтесь науковою роботою та викладайтесь на повну, беріть участь у конференціях, публікуйте тези та статті у наукових журналах, постійно вдосконалюйте рівень свого англійського і тоді зможете здійснити усі ваші мрії!

Що хочете сказати викладачам кафедри БТМ?

Окреме дякую хотів би висловити кафедрі біотехнології та мікробіології, оскільки освітня програма, а також можливість виконання наукової роботи – забезпечує випускникам нашої кафедри конкурентну перевагу на ринку праці!»

Дякуємо Назару за теплі слова, бажаємо щоденно удосконалювати свої професійні навички та впевнено крокувати до поставленої мети!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість Сумлінна праця – гідне життя!