Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтаційний марафон осені розпочато

Зовсім скоро, 2-го жовтня, Національний університет харчових технологій (НУХТ) зустрічатиме майбутніх абітурієнтів, їх батьків та всіх охочих на традиційному заході Он-лайн дні відкритих дверей. Саме в цей час на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) стартував осінній  профорієнтаційний марафон. Цього разу він розпочався із зустрічі з учнями крайнього курсу Першого Київського медичного коледжу (ПКМК), випускники якого щороку поповнюють ряди студентів-біотехнологів у НУХТ, а інколи їх набирається навіть ціла група.

Співпраця кафедри БТМ з медичними коледжами триває вже багато років, а їх випускники не оминають нагоди вступити на скорочену форму навчання (з ІІ-го курсу) та отримати диплом бакалавра за три роки. От і наразі фах біотехнолога за скороченим терміном одержують випускники коледжів, як на денній, так і на заочній формах навчання. Одна з таких студенток, Красько Мар‘яна, долучилась до зустрічі з майбутніми випускниками ПКМК, який не так давно сама закінчила.

Метою зустрічі було ознайомлення майбутніх випускників коледжу з перспективами отримання кваліфікації біотехнолога у НУХТ, а також навчання за іншими спеціальностями, що представлені в нашому університеті. Саме тому доцент кафедри БТМ Світлана Тетеріна на початку зустрічі навела аргументи на користь продовження навчання після випуску з коледжу та акцентувала увагу на перевагах одержання вищої біотехнологічної освіти саме у НУХТ, а студентка-біотехнолог 4-го курсу Мар‘яна Красько поділилась власним досвідом вступу після закінчення коледжу на скорочену форму навчання та особливостями студентського життя. А ще вона розповіла про організацію навчання на факультеті біотехнології та екологічного контролю (БТЕК), зокрема проведення лабораторних робіт, на яких їй пощастило побувати також і в лабораторіях кафедри не дивлячись на епідемічний стан в країні, а ще Мар‘яна зазначила що і в дистанційні періоди навчання викладачі організовують прямі трансляції з лабораторій і це значно покращує сприйняття матеріалу та опанування необхідних фахових навиків. Своїми враженнями від навчання поділилась також студентка третього курсу, Ганна Бородуля, яка зазначила, що навіть не дивлячись на обмеження живого спілкування студенти нашого факультету дуже дружні і соціально активні.

Деканка  факультету БТЕК, Наталія Грегірчак, яка також була присутня на зустрічі, акцентувала увагу на співпраці з роботодавцями, більшість з яких випускники факультету, а сьогодні успішні керівники підприємств фармацевтичної, біотехнологічної та харчової галузей. Наталія Миколаївна зазначила, що навчаючись в університеті можна опанувати всі необхідні для майбутньої професійної діяльності навики. Вона охоче відповідала майбутнім абітурієнтам на всі питання які їх цікавили.

Загалом зустріч пройшла в теплій атмосфері, сподіваємось, що серед присутніх є ті, що вже наступного року стануть частиною нашої дружної університетської родини.

Тож, дякуємо за організацію зустрічі Олені Гриньовій, завідувачці відділення лабораторної діагностики ПКМК, а майбутніх абітурієнтів запрошуємо відвідати он-лайн конференції присвячені Дню відкритих дверей нашого університету 2-го жовтня і ознайомитись з новинами щодо особливостей наступної вступної компанії, а також перспективами і перевагами одержання вищої освіти у НУХТ.

 

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка