Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Кудрявець Євген Валентинович

У 2015 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Дипломну роботу на тему «Біотехнологічний потенціал та перспективи використання у природоохоронних біотехнологіях вищих базидіоміцетів Hypsizygus marmoreus» виконав під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О. та за консультативної допомоги к.б.н., Ломберг М.Л на базі відділу мікології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.

Ще під час навчання (з січня 2015 року) почав працювати на посаді інженера-технолога відділу реєстрації та ліцензування ПрАТ «Біофарма»

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Тепер я точно впевнений, що фах біотехнолога – це справді сильний старт для професійної діяльності. Хоча я навчався за магістерською програмою «Екологічна біотехнологія та біоенергетика», знання, одержані під час навчання, дозволили легко розібратися і з роботою інженера з реєстрації лікарських засобів. Я впевнений, що зможу реалізуватися (якщо буде така потреба і нагода) і в харчовій галузі, і з екологічними проблемами впораюся.

Чим Ваше життя сьогодні відрізняється від студентського?

Відрізняється тим, що час летить просто шалено. Встигаю тільки помічати як понеділок змінюється п’ятницею. Дуже не вистачає канікул (особливо літніх). Але насправді мені подобається те, що я тепер серйозна людина і ставлення до мене тепер серйозне.

Щоб Ви побажали нинішнім студентам-біотехнологам?

Тільки зараз я по-справжньому став цінувати студентські роки.

Хочу побажати цінувати таке коротке (як виявилось) студентське життя, отримувати від нього задоволення.

Ви знаходитесь тут: «БІОФАРМА» Кудрявець Євген Валентинович