Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Пономаренко Ганна Володимирівна

У 2018 році закінчила Національний університет харчових технологій і отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України у відділі фізіології і систематики мікроміцетів. Упродовж навчання брала активну участь у конференціях, за результатами яких було опубліковано 3 статті та 7 тез у матеріалах конференцій.

Брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за спеціальністю «Біотехнологія», де моя наукова робота була удостоєна диплому ІІІ ступеня.

Захистила дипломну роботу на тему «Про- та антиоксидантний статус живих організмів як критерій впливу гама-опромінення» під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П.

Нині (березень 2018 р.) працюю на посаді техніка-технолога з приготування у ПАТ «Фармак».

 

 

Як змінилося життя після закінчення університету?

Все кардинально почало змінюватись ще під час навчання, коли розпочався пошук роботи. Цей період був дійсно не простий, адже довелось швидко подорослішати,  і стикнутися з реальними проблемами які не співставні з іспитами і заліками, які раніше видавалися просто апокаліпсисом планетарного масштабу. Але закалка, що дала кафедра, і знання, отримані в університеті, дали можливість конкурувати на ринку праці.

 

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота полягає підготовці обладнання та чистих приміщень до напрацювання нової серії препаратів, а також я безпосередньо беру участь в приготуванні рідких лікарських засобів.

 

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Не шкодую, диплом біотехнолога відкриває досить широкі перспективи в багатьох галузях промисловості. Отримані знання стали мені у пригоді.

 

Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

Викладачам, хочу подякувати – ваші старання не марні. В першу чергу ви дали підготовку до дорослого життя, зробили наше життя в університеті дійсно цікавим, навчили йти до своєї цілі не покладаючи рук.

Студентам хочу сказати, що студентські роки – найфеєричніший період вашого життя. Не годуйте себе марними надіями, що після випуску вам вже не знадобиться вчитися і здавати іспити. Навчіться отримувати насолоду від процесу пізнавання чогось нового.

 

Ви знаходитесь тут: ПАТ «Фармак» Пономаренко Ганна Володимирівна