Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Бакалова Еліна Ервінівна

У 2021 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Кваліфікаційну роботу на тему: «Кваліфікація, валідація як елементи системи якості при виробництві біофармацевтичних препаратів» виконала під керівництвом к.т.н, доц. Карлаша Ю.В.

Нині (лютий 2021 р.) працюю інженером валідаційної групи за напрямом кваліфікації приміщень, обладнання та систем ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

 Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?

Для сучасної фармацевтичної компанії критично важливими є інноваційність і гнучкий підхід до виробничих процесів. Технології постійно вдосконалюються, їх необхідно відслідковувати та своєчасно впроваджувати, саме тому сьогодні надзвичайно цінуються спеціалісти, які прагнуть постійних покращень.

Це і змусило мене отримати диплом магістра. Про що я анітрохи не шкодую, адже завдяки сумлінній праці викладачів кафедри у мене була можливість отримувати нові знання, дізнаватись про сучасні тенденції у сфері біотехнології та вивчати ринкові потреби галузі. А заочна форма навчання дозволила мені підвищити кваліфікаційний рівень, не перериваючи свою професійну діяльність.

Ви знаходитесь тут: Фармацевтична фірма «Дарниця» Бакалова Еліна Ервінівна