Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Софілканич Анна Павлівна

У 2009 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Промислова біотехнологія». У 2012 році закінчила аспірантуру НУХТ та під керівництвом Пирог Т.П. (д.б.н., проф., зав. каф. БТМ) захистила дисертацію на тему «Розробка технології поверхнево-активних речовин Rhodococcus erythropolis EK-1 з використанням промислових відходів».

З 2009 р. по 2016 р. працювала на рідній кафедрі викладачем. З 2016 р. провідним фахівецем відділу управління якістю АТ «Київський вітамінний завод». Нині (квітень 2020 р.) працюю менеджером з розвитку системи забезпечення служби управління якістю та впливом на навколишнє середовище Корпорації "Артеріум".

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Роботу шукала не швидко, адже підходила до вибору прискіпливо. Для мене важливо, щоб робота подобалась, приносила задоволення як моральне, так і матеріальне. Здобувачам слід приділити час своєму резюме. Написати його необхідно так, щоб максимально показати всі свої знання, уміння, досвід, проте не «перегрузити» зайвими дрібницями. Маленький лайфхак: якщо Ви плануєте подавати резюме на кілька вакансій, то слід переглянути резюме для кожної вакансії, а не надсилати одне й те ж саме всім. Адже вимоги у різних роботодавців відрізняються.

 

Чи подобається Вам працювати за фахом?

Так, мені подобається. Фармацевтична галузь промисловості в Україні надзвичайно швидко розвивається на відміну від деяких інших. Українське виробництво сучасне, перспективне та не поступається західному.

 

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Сьогодні перевага віддається кваліфікованим працівникам із досвідом роботи та знанням англійської мови. Проте для здобуття досвіду випускнику необхідно влаштуватися на роботу. Звичайно студенти, які успішно навчалися, здобули гарні оцінки і знання, мають більше шансів на успіх.

 

Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?

Безумовно! Вища освіта – це потужний фундамент, на якому вже будується досвід та професіоналізм у конкретному напрямку роботи. Без цього фундаменту абсолютно неможливо стати висококласним професіоналом.

 

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Студентам бажаю гризти граніт науки, тому що у вас більше ніколи не буде стільки часу на навчання! Звичайно, зрозумієте ви це пізніше, але краще прислухатися зараз.

Своїм дорогим колегам, співробітникам кафедри, надзвичайно вдячна за освіту, досвід, підтримку! Бажаю міцного здоров’я, натхнення, хороших студентів. Хочу, щоб кафедра продовжувала розвиватися і надалі забезпечувала високу якість освітніх послуг!

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум Софілканич Анна Павлівна