Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Бондаренко Анна Ігорівна

У 2020 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України у відділі загальної та ґрунтової мікробіології. Упродовж навчання брала активну участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, за результатами яких було опубліковано 3 статі та 16 тез у матеріалах конференцій.

Учасник ІІ очному турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія» 2018-2019 навчального року (м. Полтава, 20–22 березня 2019 року)

Захистила дипломну роботу на тему «Роль сульфатвідновлювальних бактерій в біодеструкції полімерних і гумотехнічних матеріалів»  виконала під керівництвом доц., к.б.н. Буценко Л.М. (консультант – н.с., к.б.н. Абдуліна Д.Р.) на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України. 

Нині (лютий 2020 р.) працює в ПАТ НВЦ " Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод ", на посаді технолога у відділі трансфера технологій.

Ви отримали саму ту роботу, про яку мріяли?

Спочатку я пішла на співбесіду у «Дослідно-впроваджувальну лабораторію» ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ"на посаду «технолога», на яку пройшла. Але якраз на той час створили новий відділ головного технолога (що наразі очолює колишня наша випускниця і безпосередньо мій начальник – Сидор І.В) який і став вже постійною моєю роботою.

 В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Підтримка якості на кожному етапі життєвого циклу продукту від розробки, розширення та валідації до запуску і трансферу з використанням сучасних інструментів управління ризиками, що спрямовано на «забезпечення безперервного своєчасного виробництва якісних лікарських засобів »та відповідність зростаючим очікуванням органів охорони здоров'я та пацієнтів, а також потребам. Слід зазначити, що ключове завдання нашого відділу є удосконалення технології виготовлення продукту для покращення його якості а також вирішення питань/проблем виробництва, що виникають уже під час технологічного процесу та в подальшому можуть вплинути на продукт.

Важко було перший місяць, коли потрібно було включатись в роботу і паралельно освоювати незнайому літературу. А потім все почало ставати на свої місця, і зараз моя робота приносить мені величезне задоволення!!!

 Чи не жалкуєте ви про вибір професії?

Про таку професію як «біотехнолог» я дізналась зі школи (а саме у 10 класі), да й вступила я на цю спеціальність спрямовано «а не куди потрапила по балам» а отже до останнього сиділа (як зараз пам’ятаю з Пирог Т.П, ще не підозрюючи що це зав. кафедри переді мною) аж до останніх хвилин закінчення конкурсу щоб пересвідчитись що перейматись вже немає чому.

Тоді я ще тільки починала слухати, що таке ІІІ курс і як це «нереально» вивчити. Але час мого ІІІ курсу підкрався непомітно, а разом і з ним успішна здача всіх іспитів, якими так залякували.

 Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

Напевно як і кожен студент нашої кафедри, під час такого інтенсивного навчання ти чекаєш коли це все закінчиться і забути як страшний сон. Але після того як емоції проходять ти «відсипаєшся» без нічних курсових та дипломів, та за результатами своєї цілеспрямованості знаходиш роботу все ж таки дякуєш за те що від нас вимагали викладачі. Неможливо не виділити вклад – Пирог Тетяни Павлівні, що перед лекціями давала нам мотиваційні настанови щодо нашої професії. Також хочу зазначити Скроцьку Оксану Ігорівну, Пенчука Юрія Миколайовича, всіх викладачів не тільки нашої кафедри, але і з інших, що мали відношення до наших знань), які не тільки вимагали від нас знання предмету, але й іноді давали розслабитись, розуміючи що наші ресурси не безкінечні.

Студентам хочу сказати, що після емоцій, які виникають на фоні роздратованості під час навчання приходить усвідомленість того що все це було недаремно (по собі знаю). Лекції – це не просто колискова, а правда інформацію яка потрібна на співбесіді (як мінімум), життя на іспиті з «мікробіології» не закінчується, адже біотехнолог - це не тільки знавець E. coli, але і фахівець технологічного процесу в цілому, і обов’язково вивчайте англійську мову (я особисто це роблю й до сьогодні).

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ" Бондаренко Анна Ігорівна