Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ніколаєв Вадим Ігорович

У 2011 році закінчив НУХТ та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Біотехнологія біологічно-активних речовин».

Дипломний проект на тему «Проект виробництва пеніцилінази для ін’єкцій» виконав під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В.

Починаючи з 2011 року працює на посаді інженера-технолога, замісника начальника відділу управління якістю на ПрАТ «Технолог» (м. Умань).

 

 Скажіть, як Вам вдалося влаштуватися на ПрАТ «Технолог»?

На третьому та четвертому курсах я проходив виробничу та переддипломну практики саме на цьому підприємстві. Тому, коли після закінчення навчання я звернувся до них з питанням відносно працевлаштування, мені одразу запропонували посаду інженера-технолога відділу управління якістю.

 

 

 

 Які обов’язки необхідно виконувати на Вашій посаді?

Розробка та внесення змін до нормативної документації підприємства – стандартних робочих методик, методик процесів, стандартів підприємства, проведення внутрішніх та зовнішніх аудитів, організація навчання персоналу правил GMP/ISO.

 

Як допомагають в роботі знання та навички, що Ви отримали за роки навчання в університеті?

Серед усіх дисциплін, що викладалися протягом навчання в університеті, у моїй професійній діяльності найбільше знадобилися знання з технічних наук. Однак варто зазначити, що без знань гуманітарних дисциплін неможливо у повній мірі оцінити проблеми та вирішити поставлені завдання, тому увесь комплекс наданих знань, безсумнівно, є гарною основою для професійної діяльності у фармацевтичній галузі.

 

Що б Ви могли побажати нашим студентам?

Студентство – це не тільки знання, що ви отримуєте під час навчання, а й важлива сходинка у доросле життя. Тому насолоджуйтесь вільним часом і відносною безтурботністю, не забуваючи при цьому і про саме навчання.
Ви знаходитесь тут: ПрАТ «Технолог» Ніколаєв Вадим Ігорович