Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Аптеки

Курченко Ірина Віталіївна

У 2020 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Промислова біотехнологія»).

Дипломний проект на тему «Технологічні особливості отримання β-галактозидази за допомогою психрофільних мікроорганізмів» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Стабнікової О.В.

Нині (лютий 2020 р.) працюю фармацевтом в мережі аптек «Домашня аптечка»

 

Новожилов Іван Володимирович

У 2020 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Промислова біотехнологія»).

Дипломний проект на тему «Мікроміцети як продуценти целюлозолітичних ферментних комплексів» виконав під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О.

Нині (лютий 2020 р.) працюю фармацевтом в мережі аптек «Аптека доброго дня».

Пишний Богдан Юрійович

У 2020 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Промислова біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Біосенсори на основі іммобілізованих клітин мікроорганізмів» виконав під керівництвом доц. Тетеріної С.М.

Нині (лютий 2020 р.) працюю медичним представником в компанії «Ліктрави».

Яковенко Юлія Володимирівна

У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Ферментні препарати для загоєння ран» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Воронцов О.О.

Нині (лютий 2020 р.) працюю фармацевтом у аптечній мережі «Аптека TAS».

Оверчук Аліна Петрівна

У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Дипломний проект на тему «Перспективи виробництва комбінованого пробіотика Лаціум» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Волошиної Олени Семенівни.

Нині (березень 2017 р.) працює фармацевтом на ТОВ «Вітамінка».

Чи не жалкуєте про обрану спеціальність?

Навчаючись у школі, я почула про доволі актуальну і перспективну професію біотехнолога. Школяркою я думала, що це робота з мікроскопом і все. А, поступивши до НУХТ, на спеціальність «Біотехнологія» я зрозуміла, що все значно складніше і цікавіше. Адже біотехнолог – це фахівець широкого профілю, спеціаліст майбутнього. За роки навчання в університеті, я зрозуміла, що кваліфікація біотехнолога передбачає високий рівень спеціальних знань, широкий кругозір в галузі сучасних досягнень світової біотехнології. Я зрозуміла, що мені доведеться поєднувати знання з областей біологічних та технічних дисциплін. Ще навчаючись в університеті я почала задумуватись над пошуком роботи і під час навчання у магістратурі з вересня 2016 р. почала працювати фармацевтом на ТОВ «Вітамінка».

Москаленко Вікторія Миколаївна

У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Екологічна біотехнологія та біоенергетика». Дипломний проект на тему «Сучасний стан та перспективи біотехнологічного виробництва водню» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Буценко Людмили Миколаївни.

Нині (березень 2017 р.) працює у ТОВ ТАС-Фарма.

Ви знаходитесь тут: Аптеки